Vyhledat na webu

Síla myšlenky může léčit

O otevřeném dopisu senátorovi. O primáři, který se ptal na zdraví studentky. Jak poznat vedlejší účinky? O kolektivním vědomí, komunikaci myšlenek. MUDr. Vladimíra Beranová Nezvalová. Bývalá primářka zamávala zdravotnictví.

Podělte se o Modrého jelena

3 komentáře: “Síla myšlenky může léčit”

  1. Děkuji za velice zajímavý rozhovor, věřím paní MUDr. na 99%. 🙂 Paní doktorka mi připomněla mé zkušenosti s přenášením myšlenek a s intuicí a je jich několik. Zmíním jen dvě.
    Pár let jsem ztratil kontakt s jednou osobou. Nastala situace, kdy jsem se potřeboval s touto osobou nutně sejít. Hledání bylo delší dobu neúspěšné, ani společný kamarád nepomohl. Marně jsem objížděl možnosti k získání informací. V té době jsem se rozhodl zajet do 90km vzdáleného města z úplně jiného důvodu. Zastavil jsem na parkovišti a…ta osoba mi prošla před autem, neuvěřitelné. Přitom tam taky zajela jen náhodně, měla to z domu přes 120km.
    Další dva případy byly shodné, kdy jsem neuposlechl své intuici a provedl jsem něco, co mě následně vážně poškodilo. Přitom intuice mě doslova lehce paralyzovala ve schopnosti domyslet racionálně tyto situace a dá se říci až fyzicky mě odrazovala dokonat celý proces. Bohužel jsem ji neposlechl.
    Děkuji ještě jednou Vám oběma, paní doktorko a pane Bohuši.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

6 + jedenáct =