Vyhledat na webu

Podpořte Modrého jelena

Dámy a pánové, milí přátelé a kamarádi, ženy a dívky, kolegové a kolegyně, prosíme, pokud Vás baví naše práce a pomáhá Vám v životě naše rozkrývání médií nebo pokud rádi posloucháte naše hosty, případně naše úvahy ze života, prosím, pošlete Modrému jelenovi libovolnou částku jako solidární podporu naší činnosti bankovním převodem na účet. Do zprávy pro příjemce, prosím, uveďte: dar na činnost. Účet je vyčleněný výhradně pro Vás a pro tvorbu příspěvků a provoz Modrého jelena. Děkujeme.

Bankovní převod CZK

Česká spořitelna, a.s.

Mgr. Petr Bohuš

2945411123/0800

Bankovní převod EUR

Fio banka, a.s.

Mgr. Petr Bohuš

IBAN: CZ1920100000002700600997
BIC: FIOBCZPPXXX

Platební kartou

REVOLUT

Odkaz pro platbu:

http://revolut.me/modryjelen

Váš dar nám pomůže hradit techniku, případně benzin pro natáčení, výrobu a provoz webových stránek, internetové připojení a provozní náklady. Práci na Modrém jelenovi děláme naplno, zdarma a náklady dosud platíme z našich peněz, aby se nám a našim dětem do budoucna žilo lépe. Máme za to, že je to naše povinnost, děláme to nezištně a rádi, s láskou a budeme se cítit silněji v naší činnosti i s vaší podporou, když nám s náklady jakkoliv pomůžete, když nám přispějete podle vašich možností. Chápeme, že nikdo z nás si nemůže dovolit rozhazovat v době, kdy je stále hůř, takže budeme rádi za jakoukoliv, byť i jen symbolickou podporu a pomoc, abychom mohli naši práci s Modrým jelenem pro Vás zachovat a pokračovat v ní.

Děkujeme moc za Vaši podporu a pomoc a věříme, že i díky tomu, že pokud je Vám naše práce k něčemu platná, že se nám společně jednou bude žít lépe.

Za Modrého jelena, za kolegy a kolegyně, nezištné a bezejmenné, kteří pomáhají Modrému jelenovi, Vám děkuje

Petr Bohuš

Příjemce daru je Petr Bohuš (účet pro Modrého jelena v CZK i EUR) se sídlem Chrobákova 1380/20, Ostrava-Stará Bělá, 724 00, IČ: 732 96 511.

Potvrzení o daru

Pokud máte zájem o zaslání účetního dokladu – potvrzení o převzetí daru, prosíme, napište nám na petrbohus@modryjelen.com. Požádáme Vás o zaslání údajů, které budou uvedeny v potvrzení (adresa trvalého bydliště, datum narození, identifikace platby – číslo účtu). Poté vám potvrzení ve formátu PDF zašleme emailem. V případě větší částky nás, prosím, kontaktujte pro sepsání darovací smlouvy.

Podělte se o Modrého jelena