Vyhledat na webu

Kdo je falešný vlastenec. Petr Drulák?


Kdo je kdo na vlastenecké scéně? Odhaluje Martin Koller v rozhovoru s Jiřím Havlem. Co ale odhalují ve skutečnosti? Jsou věci tak, jak jsou? Anebo je vše naopak?

Podělte se o Modrého jelena

21 komentářů: “Kdo je falešný vlastenec. Petr Drulák?”

 1. Díky, pane Bohuši. Váš pohled z druhé strany tu jednostrannou kritiku pana Druláka odlehčil. S humorem. A s otazníky kolem kritiků.

 2. Perfektní práce, pane Bohuši 👌 Díky za zpětné potvrzení mých dojmů prakticky z každého vystoupení pana Kollera, kterému naivní srdcař, který hltá každé jeho slovo, pomáhá na výsluní i za cenu rozdělování lidí 🥺

 3. Havel si mě začal svým dlouhodobým, kvalitním vysíláním postupně pomalu trochu získávat po tom, co provedl Láďovi Vrabelovi. A zase to pohnojil, domnívám se, že na tohle jenom nedokázal říci “ne” jen pro to, aby udržel jinak kvalitního analytika Kollera ve svém pořadu.

  Jinak tu špínu kolem Volyňských Čechů v r 2015 (?) jsem sledoval a dodnes ji všude připomínám, mám však za to, že později jim návrat do ČR dovolili. Bohužel nemám uschované zdroje a podrobnosti…

 4. Bohuši, to co říká Koller mám hlavu a patu, protože to bylo svinstvo jak s tím radarem tak i s tím, že Volyňské Čechy hodil se Zaorálkem, přes palubu. Drulák není pro mne ani anděl ani ďábel. Pravdou je, že Zaorálek byl horší a dnešní pirátský ministr zahraničí je nejhorší! Takže Druláka můžeme sice vzít na milost, ALE!

 5. Přátelé, představujeme nový diskusní a linkovací portál https://cekni.to – naším cílem je vytvořit co nejrozmanitější zájmové komunity a umožnit v rámci nich i mezi nimi svobodnou diskusi bez algoritmů a bez cenzury, jako alternativu k Facebooku na Slovensku a v Čechách.

  Navíc jsme bez reklamy, podporujeme anonymitu (registrace je možná bez emailu) a běžíme na open source.

  Čekněte nás! 🙂

 6. Přátelé, představujeme nový diskusní a linkovací portál https://bit.ly/3RTw6x5 – naším cílem je vytvořit co nejrozmanitější zájmové komunity a umožnit v rámci nich i mezi nimi svobodnou diskusi bez algoritmů a bez cenzury, jako alternativu k Facebooku na Slovensku a v Čechách.

  Navíc jsme bez reklamy, podporujeme anonymitu (registrace je možná bez emailu) a běžíme na open source.

  Čekněte nás! 🙂

 7. Panu Bohušovi děkuji opět za perfektní rozbor.
  Žijeme prostě v době zkratek (fašismu) špatný/dobrý, nalevo/napravo, pro EU/proti EU…pořád ty stejné fráze…již od mala byl zastáncem…
  Logicky je třeba se ptát. Proč je pořad o někom bez něj? Vždyť není problém dotyčného pozvat. Tak odmítne, a bude uvedeno, že přes opakované pozvání odmítl. Dotyčný naopak může reagovat, vyjádřit se, dávat argumenty, důkazy, uvést věci na pravou míru. Ale to se nehodí. Tím. p. Kolera nechci zlehčovat.

 8. Na M.Kollera jsem dostal pár odkazů v první polovině roku 2022. Došlo mi brzy, že sám sobě je posluchačem…. Je vidět, že postupem doby se stal neomylným, bez sebereflexe a cenným pro lidi bez vlastního názoru a zkušeností. To hlavní ovšem je, že P. Drulákovi nesahá po paty….
  Pane Bohuši, opět skvěle 👍 Vaše slova uklidňují.

 9. Pane Bohuši,
  moc děkuji za krásný rozbor. Petra Druláka si velice vážím.
  Z pana Martina Kollera jsem rozpačitá již delší dobu. Jistě je úžasný odborník na vojenskou techniku, ale jinak….? Svým pomlouváním a napadáním kde koho mi začal být nesympatický.
  Jak napsal o panu Kollerovi váš posluchač Petr:
  Došlo mi brzy, že sám sobě je posluchačem…. Je vidět, že postupem doby se stal neomylným, bez sebereflexe ….

 10. Co vše je možné omluvit “mladickou nerozvážností”, pane Bohuši… Minimálně stejně “mladicky nerozvážný”, byl přec jistý, dnes dokonale očistěný, hrdina a rek
  přeudatný, v zeleném slušivém sáčku stylizovaný, božskou 107-kou obdařený současný, z božího dopuštění nájemce nejprestižnější tuzemské adresy nad městem, jehož “sláva hvězd se dotýká”.
  Je vlastně jedno, kolik “prstenů” a za co komukoliv políbíte, kolikráte na co, za co a komu přísaháte, kolikráte co, kde, za co a jak zastáváte, presentujete, podporujete, čím se aktivně veřejně ztotožňujete, kolika božstvům a za co se usilovně klaníte, koho všeho na tom tažení za “prozřením” obětujete, zlikvidujete – vše budiž velkoryse, s elegancí, noblesou náležitě hlasitě odpuštěno ve jménu oné éterické, osvobozující a tak opravdové “mladické nerozvážnosti” …
  Kdo je kdo – otázka stará jako lidstvo samo. Obhajoba salónní, vzletná, zavěcená všudypřítomné obecnosti , eliminaci, relativizaci, k odvedení pozornosti, popření reálií mnohých, a záměně významu i znamének všelikých. Klasický Spin, PR, lobing, udržení kultu.
  M.Koller je kontroverzní, mnohdy silně, mnohdy expresivní, mnohdy adresně i personálně konkrétní, je možné s ním nesouhlasit, a stejně jako jiným on, to jemu říci napřímo. Není povinné mu vše odkývat, a ne vše , třeba mně, sedí. Ale řekne to napřímo.
  V té Vaší rádoby obranné filipice je klasická nálož obecností a havloidní povrchnosti, jen ta fakta přehlížíme jako širé lány.
  Že je pokrytectví modlou, že je kolaborace s čímkoliv za cokoliv normalita, že otevřený podraz a gauneřina patří mezi “tolerované standarty” , že zlodějina, křupanství, odporná lež a popření reality patří mezi “kvalifikační předpoklady” napříč společností, napříč všemi druhy povolání a činností, není vinou onoho Kollera.
  Dnes hraběcí rady udílejí jak “původní” tržní hrobaři ekonomicko-hospodářští, tak stejně destruktivní nýmandi “disidentsky-humanitní” – kdo je větší veš v kožichu jest stejná pře, jako co bylo dříve, zda slepice či vejce.
  Jaké ideové, mravní, filosofické, morální, národní, historické, společensko-sociální, atd.základy vlastně má ono rozkradené torzo bývalého Československa?
  Že žádné ? Omyl, platí urvi co můžeš, a vše pro zisk je dovoleno, stejně jako omluvy a kolaborace s vrahy předků.
  Společnost to toleruje a podporuje – důkazem je Fiala ve Strakovce a chameleón na Hradě.
  Odporná realita jest pouze zrcadlem společnosti, a být za ex offo těm, co se aktivně podíleli znamená být na stejné “střídačce”.
  Na indexu je mnoho věcí, včetně toho nazývat věci pravými jmény.
  Tzv. opozice je skanzen buď kolaborace, nebo neschopnosti, popřípadě mocensky účelové partie.
  To samé tzv.národní fronta – rozklad a hniloba je v takovém stádiu, že nikdo neví, kdo je kdo, a co vlastně representuje. Aneb mana pokrytectví – nedej bože zastávat jasný, konzistentní postoj a názor.
  Nakonec po krk v hnoji lze tvrdit, že ten rašelinový zábal má něco do sebe…

 11. Páně Kollerův projev je nesen- a to vždy, když jsem ho slyšela mluvit o čemkoliv- hrubou demagogií v obsahu, monotónní málo modulovanou hlasitou dikcí a vcelku předvídatelnými agresivními a závistivými výpady, které mají vyvolat dojem jeho velké informovanosti a neomylnosti. To vše na mě dělá dojem nanejvýš nedůvěryhodný a neautenticky sebeoslavný- rozuměj narcistický.

 12. Pan Koller mi už delší dobu připadal, jako typický ,,hnidopych´´, ale tímhle u mně opravdu skončil.Pan Drulák je inteligentní a skromný člověk, který možná ano, učinil pár chyb, ale myslím, že se z nich ponaučil a nyní v rámci spolku Svatopluk vykonává vlastenecké aktivity a otevírá lidem oči.Bohužel na rozdíl od pana J.Havla a pana Kollera, kteří nyní začínají pomyslně ,,střílet do vlastních´´, čimž akorát víc narušují vlasteneckou scénu.Z čehož mi vyvstávají otázky:Proč tohle dělají?A mají něco z toho?Přemýšlejte dobře.

 13. Nechtěl by pan Koller udělat stejný rozbor i na současného českého prezidenta? Možná bychom se dost divili…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

třináct − jedna =