Vyhledat na webu

Policista navrhuje krajské referendum proti politické zvůli

Policista Petr Bílý. Jak se bránit proti apartheidu, politikům, útlaku. Organizuje krajská referenda po celé České republice.

Podělte se o Modrého jelena

11 komentářů: “Policista navrhuje krajské referendum proti politické zvůli”

 1. Naprosto jedinečná možnost, jak ukázat pravou vůli občanů. Tam kde volební systém selhává, je možnost krajských referend jasnou a nejefektivnější volbou. Podporují a sdílím.

 2. Policista, který už déle než rok sosá sociální systém tím, že se fláká na nemocenské doma.
  To je opravdu skvělý příklad. BRAVO Jelene.

  • No je vidět, že se právě vůbec nefláká. Flákají se jiní. Na co co tobě zbývá čas, pokud chodíš do práce a staráš se o rodinu? Mně teda vůbec na nic. Tak tady nepruď a neprovokuj. Nápad je to ke zvážení.

   • Jasný. Tak že flákat se doma za peníze daňových poplatníků je vlastně v pořádku. A že si přitom připravuje půdu pro svoji další činnost a somrovani peněz na transparentní účet ti taky nevadí? Mě tedy ano. Je to obyčejný bílý cikán.

  • A vy jste něco udělal nebo se aspoň něco podobného pokusil, že hned hledáte jen vady? Koukněte se do zrcadla. Každý kdo se o něco pokusí je rozhodně lepší než někdo jako vy, kdo vše jen bojkotuje a tříští společnost.

 3. Pan Bílý by si měl opravdu nastudovat všechny zákony, nebo si vzít právníka, který tomu rozumí. Minimálně: Právo hlasovat v krajském referendu má každá osoba, která má právo volit do zastupitelstva kraje (dále jen „oprávněná osoba“). Takže ne i děti, ale osoby s volebním právem.

 4. Super, pan Bílý udělal kus dobré práce a hlavně vytrval v hledání pravdy a dospěl k jádru pudla, čili ke způsobu jak v naší zemi opět legálně a v souladu se zákonem a Ústavou ČR, nastolit zákon a skutečnou demokracii. Za mě, mou rodinu a mé přátelé tomuto skutečnému policistovi, ze srdce děkuji. Škoda, že v Čechách není více takových policistů, hanba těm co se na všechny ty zločiny vůči českému národu jen tiše dívají, nebo dokonce s vládními lumpy spolupracují na jejich zločinech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

15 − 5 =