Vyhledat na webu

Je to tak. Svědectví o cenzuře a nátlaku ve vědě a lékařství

Nová studie. Válka pravdy o Covid-19. Vědci by přišli o granty. Taktiky a proti taktiky. Aspekt svědomí. Bude potřeba postavit se na zem. Imunoložka Zuzana Krátká. Co tvrdili vědci a lékaři před dvěma lety, vesměs platí dodnes.

Podělte se o Modrého jelena

7 komentářů: “Je to tak. Svědectví o cenzuře a nátlaku ve vědě a lékařství”

 1. Média před pár dny přinesla zprávu o nově vydané lékařské studii, která hovoří o tom, že “šťourání v nose poškozuje vnitřní tkáně a může vést k demenci nebo Azheimerově chorobě” (https://www.sciencealert.com/mouse-study-suggests-a-surprising-link-between-nose-picking-and-alzheimers).

  Nikdo z novinářů tuto zprávu zjevně nepovažoval za nijak ohromující, jen cosi jako kuriozitu pro víkendové čtení. Nikdo si neuvědomí souvislost s koronahysterií a masovým testování PCR a antigenními testy, jež byla celá populace nucena absolvovat za poslední 3 covidové roky.
  https://koronaprevrat.webnode.cz/l/spejlovani-v-nose-pcr-testy-poskozuje-mozek-a-vede-k-demenci-priznala-nechtene-vedecka-studie/

  Pokud se kdokoliv chtěl účastnit veřejného života, musel v posledních třech letech několikrát projít “odborným” provrtáváním nosních dutin téměř až do mozku. Snad jen do nákupního centra vás ještě pustili bez něj, ale zde to bylo vykoupeno nestálým sledováním ochranky a buzerací, zda máte správně zafačovaná ústa hadrou. Špejlování PCR testy absolvoval celý národ i celý svět.

  A co dnes? Sdělovacími prostředky zkrátka jen tak prolétne zpráva, že časté šťourání v nose je vysoce rizikové a může vést k demenci a rozvoji Alzheimerovy choroby. No a o co jde? To se přece týká jen malých dětí, kteří se občas dloubou v nose…

  Učíme děti slušnému chování a napomínáme je, že není správné se šťourat v nose. Ale když globální farmaceutická mafie vyhlásí falešnou pandemii, najednou jim dáme do rukou kdo ví čím kontaminované špejle, aby se s nimi povinně vrtaly ve svých nosech, a to každý den? Proč svým dětem takto pleteme hlavy? Když jim k tomu ještě zacpeme ústa nějakou hadrou, je to pro kohosi pořád málo?

  A když pak najednou ze dne na den pandemická hysterie poleví, a v tisku se objeví prohlášení, že činnost, k níž nás covidofašisté po celé tři roky nutili, je vlastně zdravotně riziková a poškozuje mozek, nikdo na to ani nezareaguje, nikdo nespustí povyk. Jako by se nic nedělo! Všechno bylo a je v naprostém pořádku, jen jsme vám trochu vynuceně poškodili zdraví, ale spěte dál: už máme pro vás připraveny jiné pokyny a příkazy, jimiž vám podlomíme zdraví a zničíme život. A lidstvo znovu skloní hlavy a zase se přizpůsobí. Protože oni, ti nahoře, včetně jejich “expertů”, to s námi přece musí myslet dobře!

 2. Je to hezké, že už vše víme, když tisíce lidí zemřelo zbytečně, bylo je možné léčit. To navozuje teorie o celosvětovém spiknutí za účelem DEPOPULACE. Na svět přišel Satan. Je tu a škodí. Vstoupil do lidí.

 3. V tomto videu (i v mnoha dalších na podobné téma) se často používá 3. osoba množného čísla. Kdo jsou ti “oni”? Proč se nedozvíme konkrétní instituce nebo dokonce osoby, které cenzurují nebo tlačí?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

16 + 20 =