Vyhledat na webu

Jakub Železný se bude zlobit. Novináři a vulgarity

Dehonestace, ponižování, sprostá slova. Novináři by měli věci zkoumat, nikoliv hodnotit. Už vůbec ne primitivním způsobem. Ukázky, čeho jsou schopni. Vůči lidem, kteří mají jiné názory. Jak jim leží v žaludku Jana Zwyrtek Hamplová.

Podělte se o Modrého jelena

22 komentářů: “Jakub Železný se bude zlobit. Novináři a vulgarity”

 1. Když dojdou argumenty, nastupuje agrese, verbální i nonverbální, cenzura apod. Ve zvýšené míře se tento nešvar v té naší kotlině silně zabydlel od nástupu “kovidismu”. Lidé vč. odborníků, kteří nepodlehli této zejména politicko mediální hysterii, byli nálepkováni různými názvy jako např. odmítači, antivaxeři, ale i deziformátoři. Cíl byl zřejmý, zastrašit, vyděsit, což se celkem povedlo, ale ne zcela. Takže neni divu, že tato praxe pokračuje ještě agresivněji a možná i vulgárněji. Cíl je zjevně stejný, lidé mají “držet hubu a krok” a dělat co jim vrchnost a jejich přisluhovači nakáží. Běda však tomu, co má jiný názor či dokonce se vzepře. Takového “dezinformátora” je potřeba všemi prostředky poplivat, pošlapat a ukamenovat. A to i přesto, že prý žijeme v demokracii, kde jsou preferována jednání jako např. názorová tolerance a respekt.

 2. Vážený pane,vaše uměřenost a kultivovanost je naprosto výjimečná a jistě nejen mně sympatická.
  Ale jsem obyčejný chlap z vesnice a většina,ne někteří,novináři, jichž je jakýsi Železný učebnicovým příkladem, by museli být dovychováni úplně jiným způsobem,než vaší slušnou kritikou.
  Zřejmě děláte svou práci z jiných důvodů,ale je to boj s větrnými mlýny.Ti spratci se tomu jen smějí.Já vám za vaši práci moc děkuji,vidím,že nejsem sám,ale naději nevidím žádnou,kromě krve.

  • Nedávno jsem četla citát: “Nikdy to nevzdávej! Prohraje jen ten, kdo ztratí naději.”…ti “mocní” potřebují, aby lidé ztratili naději, aby dali pokoj, ale jen opravdu ti vytrvalí, ti, co to nevzdají, ti zvítězí! Proto nesmíme toto všechno vzdávat! Musíme vytrvat!!!! V boji za svobodu, za pravdu, za mír!!!

 3. Při představě, že lze kdykoliv a koholiv si takhle vzít na obrazovce do úst a soudit bez skurpuli…. Kde je čest, pravda, etika? Oni to takhle vyblejou a “odstřelený” člověk potom 10 let chodí po soudech a poníženě se dožaduje omluvy….co potom za 10 let…nikoho zo nezajima. Jim na to stačí 10 vteřin na obrazovce, aby ponižovali lidi. Zrušit poplatky a extra kanál pro alternativu celoplošně ! Diky

 4. Děkuji modrém jelenu, že vznikl, hlavně panu P. Bohušovi.Takový lidé jako jste vy, by nás měli v ČT informovat o aktuálních událostech. Doufám, že paní Zwyrtek Hamplová [přesto že ji osobně vůbec neznám a má moji podporu] zažaluje všechny ty, co o ní tak hanebně píší. Co se to v naší republice děje, chodí někdo vůbec mezi obyčejné lidi na vesnicích a ptají se jich jak teď žijí, co říkají na vysoké ceny energií a plynu a neustálé zdražování. Je načase něco stím udělat. Vláda musí podat demisi a místo ní ať nastoupí odborníci. Pane Petře, doufám že Vás brzy uvidíme na obrazovce veřejnoprávní televize. Držím modrém jelenu palce.

 5. Děkuji Vám za Váš čas, který nám věnujete, abychom přemýšleli, probouzeli a rozvíjeli v sobě LIDSTVÍ, děkuji za Vaši obrovskou laskavost, kterou promlouváte.💓

 6. Neskutečné, co si novináři dovolí. Obzvláště Tomáš Etzler se svým chováním, plným zášti a zloby, klesl na úplné lidské dno.

 7. Pánové Přibáň i Etzler se jasně ukázali už dřív. Veřejně si přáli si smrt všech neočkovaných a všech podobných odpíračů.
  Teď mají další cíl, který jim připadá jako ten správný.
  Je to ubohé. Jsou nemocní strachem. Přeju jim, aby se toho dostali.

 8. Je to opravdu nechutné, co si dovolí někteří “novináři” a další osoby. Pane Bohuši, děkuji za kultivovaný projev a Vaše postřehy s těším se na další. 👍Jinak obdivuji s jakým klidem to hodnotíte, já se u toho hrozně rozčiluju. 🤦

 9. Výborně pane Bohuši, děkuji.
  Až je člověku z toho způsobu a stylu podávání informací mainstreamem smutno.
  Uvidíme, jestli se Jakub Železný chytí za nos.

 10. Novinář pravdu nehledá, novinář ji vytváří. Ti chytřejší tak, aby se to nedalo příliš poznat, sorta Etzlerů, Šafrů, Mitrofanovů, Fridrichových, Moravců …., se s tím nijak nemažou, ať si lid obecný myslí, co chce. Striktně se držet manuálu od těch, co je platí, je první předpoklad stálého zaměstnání, stálých příjmů a mnoha privilegií, kterých by se novináři s charakterem nedostalo.

 11. Dobrý den, děkuji, že dokážete klidným, krasnym hlasem vysvětlovat lidem, co to znamená svoboda slova.

 12. Novináři dostávají stejné noty jako politici. Etzler pak je naprosto ztracená existence, stačí si vzpomenout na jeho příšerné výroky v době covidu, kdy prohlásil, že “neočkovaní neumírají dost rychle”. Doba, kdy novináři hledali pravdu je dávno pryč, většina z nich miluje víc výhody a peníze. Ale bránit se proti sprostým útoků je nutné – z principu. I když je jasné, kam svět momentálně směřuje . Snad to ustojíme.

 13. Co k tomu dodat? Toto je důvod proč jsem ČT odhlásil. A mainstram typu Seznam, Aktuálně, iDnes i všechny ty podčarová media jako Forum24 a Respekt nesmí za práh domu.
  Na netu se dá najít spousta informací o finančních vazbách a jiném propojení massmédii a největších zpravodajských agentur jako jsou Reuters AP a AFP na nejv. svět. fondy Vaguard a Blackrock. Dále tam existují vazby na vyšší sionistické řízení ze skupin CFR a Bilderberg. A pod nimi jsou mediální domy velké šestky typu Comcast, Warner media, Disney… a pod tím vším jsou snad všechna zpravodajská loga, která známe jako jsou CNN, CBS, BBC CNBC, Bloomberg….i vč. Fox News, o které jsem si díky Tuckerovi Carlesonovi myslel, že se dala na správnou cestu. Ale nebude to tak. Možná zase po volbách. Česká TV, tam samozřejmě nebyla, to je outsider. Celá globální zpravod. síť je horší než Goebelsova propaganda za nacistického Německa. A tyto různé Honzejky, Moravce, Taberyové, Šídla, Železné, Wolnery atd. bych nenazýval novinářem. To by byla urážka toho řemesla. To jsou spíš agenti nějakých zpravod. služeb. A Etzler, to je ta největší hnida. Vymytý mozek. Hnusný chlap.

 14. Výstižný a kultivovaný popis české mediální scény. Nad těmi novinářskými zvrhlíky by se dalo mávnout rukou, trapná je na tom jen skutečnost, že ze zákona – formou koncesionářských poplatků, tyhle vyložené špinavosti financujeme a stáváme se tak spoluviníky!

  • Tak ten kanál odhlašte. To je to nejmenší. Já to tak udělal už před léty a vůbec mě to nechybí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

sedmnáct − deset =