Vyhledat na webu

Zvrat v politice o 180°. Petr Fiala pomáhá Jindřichu Rajchlovi

Je třeba nazývat věci pravými jmény. Chceme politiky, kteří chtějí jen potlesk? Politologická poučka pana profesora. První na ráně nebyli důchodci. Populistická opozice. Ještě bude dobře se k ní přidat? Až přijde čas?

Podělte se o Modrého jelena

9 komentářů: “Zvrat v politice o 180°. Petr Fiala pomáhá Jindřichu Rajchlovi”

  • Já taky, já taky. Chybí tu politická satira, tak jako to bylo ve vynikajícím časopisu Dikobraz. Tento portál jako jediný, jej nahrazuje.

 1. Pan Bohuš je čím dál tím lepší. Když sleduji politiku prostřednictvím Modrého jelena, můžu se usmívat a teď i smát.
  Děkuji!

 2. Dobry den, pane Bohusi, moc hezky jste to vsechno shrnul! A tentokrat vice sarkasticky. Doba k tomu pokrocila. Moc rada Vas sleduji a drzim palce a preji pevne zdravi!

 3. Klobouk dolů, politická satira par excellence. V naší jinak krásné zemičce nabírá politické panoptikum na nebývalé síle, našinec večer ulehá v kulisách Divokého západu, ráno se probouzí v jednom obřím kabaretu a poté zase naopak. V takto drsné atmosféře je namístě i humor poněkud břitčí než obvykle. Mistr Bohuš je ho schopen s naprostým přehledem, přitom stále zachovává dekorum. Nosí své mediální kolty proklatě nízko a jeho novinářská muška je vždy zcela přesná. Z pointy na samotný závěr až mrazí v zádech. Jen tak dál!

 4. Pojďme objektivně kritizovat vládu, což znamená říct, co udělala špatně, ale také co udělala dobře (energetické odstřihnutí od Ruska, pomoc Ukrajině). Při tom se ovšem nestavme na stranu Vrábela, Rajchla a dalších extremistů, jejichž prognózy nejen že zoufale nevycházejí, ale ještě kolaborují s nepřátelským Ruskem, po kterém by tu zůstala spálená země, stejně jako všude, kam kdy vstoupila ruská noha.

 5. Souhlasím s Bublifukem, abychom vládu kritizovali objektivně.
  Mimochodem, jaké by to asi bylo, kdyby byl “u vesla” zde tolik opěvovaný pan Rajchl ? Vyhrožovat blokádou vládních budov je opravdu znakem demokratického myšlení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deset + třináct =