Vyhledat na webu

Petr Pavel a Zuzana Čaputová. O trikoloře na čepicích a Robertu Ficovi

Prezidentská debata při první návštěvě prezidenta Petra Pavla na Slovensku. O pochopení občanů, o tom, co je trápí, o svobodě slova, o druhých názorech, o ochraně demokracie, o demonstraci na Václaváku.

Podělte se o Modrého jelena

10 komentářů: “Petr Pavel a Zuzana Čaputová. O trikoloře na čepicích a Robertu Ficovi”

 1. Vítejte v reality show Československo má lídry!
  Nyní si procvičíme celé fráze. Původní výrok v dialektu newspeaku (tzv. pávkovštině): “My tomu bohužel nedokážeme čelit vlastní informační kampaní, která by byla přesvědčivá, nenásilná, ale která by jasně ukázala, kde je ten protivník.”
  Překlad do češtiny zní přibližně takto: “Je potřeba nasadit tvrdé vymývání mozků, ve kterém vám nakážeme, co si budete myslet a koho milovat a koho nenávidět a to doslova až za hrob, však my už vás přesvědčíme, třeba i po zlém, vy holoto!”
  Na závěr citát z brožury Doublethink aneb Příručka demokratických lídrů: “Jako demokratičtí lídři chráníme západní liberální demokracii pomocí všech možných prostředků, včetně těch nedemokratických.”
  Prohlášení: Všechny výše uvedené výroky jsou pouhou metaforou a není jimi nic myšleno.

 2. Sjezd úvksč. Myslí evropské a americké hodnoty typu Black live matter, lgbtq, green deal atd. To se chce člověku s těch dvou rádoby prezidentů blít. Lidi je mi líto , že to většina národa nevidí. Ještě že peníze mají vychovný charakter. A lidi otevřou oči až nebudou mít co žrát. Co to tam je za idiota co tam pokládá otázky? Lidé zvolili jste si šíleného aroganta a ignoranta. Jediná hrozba pro ČR a SR jsou tito dva .

 3. Krásný den, pane Petře. Velmi děkuji za Vašeho Jelena, “tahajícího hady z děr, požírajíc je”. 😀 Váš osobitý přístup mně velmi zaujal. S úctou a velkou poklonou k Vaší existenci. Potěšil jste mne. Klára

 4. Děkuji, že jste, tady mi přijde svět ještě “normální”, a nejsem “jenom”
  užitečným idiotem 🙂

 5. Dekuji, pane Bohusi, za skvely rozbor a komentare. Nekteri moderatori a redaktori se uplne zblaznili a tito prezidenti tez. To hlava nebere. ANO a SPD jsou pry strany vudcovskeho typu (v pejorativnim pojeti). A kdo svym poslancum vyhrozoval, ze kdyz nebudou hlasovat pro pandemicky zakon, tak v pristim obdobi uz nebudou na kandidatce? Babis ani Okamura to nebyli. To jen, co me k tomu jeste napadlo. Ty veci okolo Ruska a demonstraci snad ani nema cenu komentovat.

 6. Ta figura, co jí část národa má za prezidenta je zjevně zcela mimo. Já jsem byl na Václaváku taky, ale o Rusku nepadlo ani slovo. Naopak všichni jsme požadovali odstoupení vlády. Protože evidentně lže a škodí.

 7. Já začínám mít asi náběhy na infarkt, když to vidím a slyším a jsem postižen celkem slušným přehledem všeho, co se děje..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

třináct + sedm =