Vyhledat na webu

Senioři posílají řetězové e-maily dál

Šíři strach a nenávist. Zdarma. Novináři a elfové to musejí odhalovat. Senioři mají pocit, že jim média něco tají, i když jim média nic netají. Superšiřiči. Dezinformace škodí. Kdo je šíří? Vyvážené informace podle zákona.

Podělte se o Modrého jelena

17 komentářů: “Senioři posílají řetězové e-maily dál”

 1. Mééééééédiím a zaprodaným škrabalům se nelíbí, že senioři rozšiřují pravdu, no ani se jim nedivím neb senioři svou činností kazí jejich image. Když oni si se svými desinformacemi dávají takovou práci aby byli přesvědčiví.

 2. Děkuji za příjemnou dávku ironie a sarkasmu 👍 i za neveselé shrnutí závěrem.
  Hned to přepošlu někomu dál.

 3. Tohle je snad nejlepší komentář během 14 dnů. Ta jízlivost je skvělá a měla by se vytesat zlatým písmem před ČT vládou. A co je komu do toho, co si e – mailem posílám? To nemají ti lidičky co na práci?

 4. Prezident Trump – projev 22/2/2023
  https://bezpressu.news/videa/prezident-donald-j-trump-projev-22-2-2023/
  Prezident Trump oznamuje svůj plán, jak porazit válečné štváče a globalisty z Deep Statu, Pentagonu, ministerstva zahraničí a průmyslového komplexu národní bezpečnosti. Řekl, že Victoria Nuland a ministerstvo zahraničí USA byli přímo zapojeni do podpory povstání na Ukrajině.
  V Česku by tento člověk byl prohlášen za dezoláta, proruského trolla či Putinova podporovatele apod.

  Mimo uvedené, dnes jsem se v Seznam Médiu dočetl v článku Michaely Hanelové – Američtí odborníci odhalili příčinu pandemie covid-19, že Americké ministerstvo energetiky dospělo k závěru, že za pandemii infekčního onemocnění COVID-19 ve světě může únik viru z laboratoře v Číně…
  Tak a teď jsem dokonale “zmaten”, neboť když minulé dva roky někteří zahraniční ale i čeští odborníci tvrdili, že virus unikl z laboratoře, je laboratorně upraven apod., tak byli hlavním proudem označováni za dezinformátory. Dnes by za dezinformátory měli být označeni všichni ti, kteří tvrdili opak a šířili i další, dnes již prokázané, nesmysly jako např. že Tečka je tečka.

 5. Takže e-mail je jeden z nejhorších dezinformačních kanálů – rozumím, jde o to uzákonit kontrolu mejlů a smsek. Protože hlídat celý internet, mazání a banování jim moc nepomohlo, když si to lidé posílali mezi sebou. Tak už se jen těším, až podobné reportáže budou o tom, co si to lidé dovolují, a hlavně důchodci – oni si dopisují ručně !!!! Hanba jim.

  Pokud mají senioři skoro takový dosah jako česká televize, neměli by ti důchodci vybírat koncesionářský poplatek?

  ELpida pindá, to je děs – názor opřený o fakta. A co třeba názor opřený o zkušenosti???

  Kdyby to nebylo prokládáno komentáři pana Bohuše, tak to reportáž ani nezvládnu shlédnout, jaký je to hnus.

  • Mariko, Mariko, moc si dovolujete! My přece, kdo nejde s námi, toho musíme alespoň kontrolovat! Přece nechcete, aby vaše starodůchovské e – maily a smsky ohrožovaly bezpečnost ČR!
   Že se vy důchodci nestydíte! Vždyť ČT a ČR jsou tu pro vaše důchodcovské dobro! Takže plaťte dále, až se hory zelenají!
   Názor opřený o zkušenosti? Kde to jste? My přece žádné zkušenosti nepotřebujeme! Co to pindáte? Vždyť my jsme ještě mladí a všechno známe! Nepotřebujeme žádné stařecké rady! Běžte, staříci se svými názory do prdele! (Tak to myslíme, ale nahlas se raději nevyjadřujeme.)
   Ta reportáž přece není hnus. My vás, stařenky a stařečci máme přece jenom rádi. Nejraději bychom, abyste to dělali jako v bývalém Kongu, kdy černouškům táhlo na 50 let a už jim docházeli síly, tak se šli dobrovolně utopit.
   A na závěr. Nepřekážejte v naší milované společnosti, jen ukrájíte chlebíčka a kdo má na vás pořád doplácet z našich daních!

   • Drahý Restarte, je vidět, že jste uvědomělý libtardí svazák.
    Rovněž oceňuji i to, že pravděpodobně pracujete, když tvrdíte (snad to není dezinformace či hoax či fake), že odvádíte daně.
    Vaše uvědomělost s nulovými zkušenostmi je rovněž oslňující, neb přes paprsky zářných zítřků nevidíte fakt, že pokud neskočíte již brzy do řeky se záměrem utopit se, budete také staří. Jen tu nebudou už ti uvědomělí libtardí svazáci, kteří by odváděli daně na vaše důchody, neb jejich ještě uvědomělejší rodiče se rozhodli nemít žádné děti, protože je to velká ekologická zátěž.

    Snad nám to pan Bohuš nesmaže, když jsme se tak rozjeli 😀

    • Hm, ryba zabrala. Ne, nepracuji, dnes přece není povinnost pracovat a tak daně nemusím odvádět.
     Do řeky skáču už od dětství, a to i z výšin a zatím mi to problémy nedělá.
     Stáří je přece k smíchu, my novodobí svazáci přece nestárneme.
     Dětská ekologická zátěž? To jako, že dětské plínky se rovnají těm stařeckým? Obě ekologické zátěže jsou přece rovnocenné.
     Ne, myslím si, že pan P. Bohuš to nesmaže, neb se asi našimi rozhovory docela baví.

     • Mariko, Restarte, máte pravdu. Ironie, sarkasmus a výsměch těmto “blahodárcům” a těm jediným správným osvíceným hlídačům demokracie je nejlepší odpověď. 👍

 6. Mě se fakt hrozně líbí, jak ta paní je neustále fascinována, konsternována atp. tímto jevem, aniž by si jedinkrát položila otázku Proč? Copak je k tomu asi tak vede? Nemají náhodou nějaké objektivní příčiny? …No tak jasné, dnes už jen otázka Proč? se děje cokoli je konspirací a vyjádřením extremismu. A tato paní má cenu za novinařinu, to už není co dodat… Není tak náhodou ptát se po příčinách jevů ve společnosti prací žurnalisty? Ehm…tak asi bejvávalo….

  • No, prezident Zeman měl pravdu, když pravil, že novináři jsou póvl. Petr Bohuš je jedním z mála, na kterého toto pravidlo neplatí.

 7. Za chvíli bude titul “senior” mít podobný význam jako “proruský, desinformátor”. Názvy protiproudu.

  Možná je to taková příprava půdu na napadení valorizace důchodů. Jakože si vlastně víc nezaslouží…

  Tentokrát se proti nástupu cenzury bouří čtyřicátníci a senioři. Naši mladí nevnímají, že tu něco trochu zapáchá?

  Děkuji za skvělý rozbor.

 8. Ale no tak, milá Evo!
  Senioři se o Rusko moc nestarají, starají se o kontejnery, kde by našli něco výživného.
  Ne, penzisti si nic nezaslouží, přece budovali socialismus a my, kdyby ten tu zůstal, tak bychom tu třeba neměli naše milé mobily. Vždyť mobil, nejlepší přítel člověka, kam se na něj hrabe nějaké psisko!
  Nepaušalizujte, vždyť ti čtyřicátníci jsou motor národa díky svému podnikání a těch pár bláznů co v tomto věku chodí demonstrovat, to není zas tak důležité.
  Ano, zapáchá to tu, možná i tzv. “cenzurou”, ale spíše nám tu voní auta ve velkých městech neb už nevíme, co jsou to nohy.

 9. Dnes poprvé jsem kápnul na Modrého Jelena a jsem nadšen. Ty vaše sarkastické komentáře mi připomínají Humprey Apelbyho 🙂
  V některých komentářích vás nazývají politicko satirickým webem. Napadá mně, co by asi tak dnešní ČT a elfové udělali se Šimkem a Bubílkovou. Ti by asi rychle dotančili..,
  Jinak ta blahosklonná povýšenost vůči seniorům, ten nadřazený přístup je na ČT přítomen už od dob slavného klipu “přemluv dědka, přemluv bábu” a dá se vystopovat i v hlubinách československého socíku “dědeček a babička ujídaj´nám z chlebíčka”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

dvacet + devatenáct =