Vyhledat na webu

Kde končí svoboda slova. A další střípky z lesa

Zamýšlí se Jindřich Šídlo. Na úvod Tuckerova pauza, Moravcovo parkování a Vondrákův zájem o školy.

Podělte se o Modrého jelena

8 komentářů: “Kde končí svoboda slova. A další střípky z lesa”

  1. Vážený pane Bohuši, vaše komentáře jsou nádherné, já se svým temperamentem bych používala jiná slova 😀 komentáře pana Šídla jsem četla naposledy před mnoha lety, ale vidím, že mu už taky hráblo, nebo spíše peníze nesmrdí. Držte se a vysílejte dále, všechny vaše rozhovory a komentáře šířím dál. Zdravím ze Švýcar, r. wettstein

  2. Súdruh Šídlo by sa nestratil ani na ministerstve propagandy u Goebblesa. So zväzom sovietských socialistických republík USA na večné časy a nikdy inak! On by mal navštíviť Bohnice a bude vybavené.

  3. Milý Petře, díky za skvělé postřehy jako vždy. Kandidoval jste na ředitele ČT? Pokud ne, proč ne? Pokud ano, jaké proti vám měli výhrady, že jste neprošel sítem?

  4. Milý Petře, díky skvělé postřehy jako vždy. Kandidoval jste na ředitele ČT? Pokud ne, proč ne. Pokud ano, jaké proti vám měli výhrady, že jste neprošel sítem?

    • Milá Turijo (pokud jste oravdu ženská). Ne, Petr nekandidoval, musím to odpovědět za něj. Pokud by kandidoval, tak jedna strana by si myslela, že je prodejnej (ten tlak ze současné politické scény by neutáhl) a druhá strana by si myslela, že by mohl na ČT zapůsobit očima normálních lidí, což by se mu nepovedlo a byl by brzy odvolán. Proto je lepší, že nekandidoval.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 × jedna =