Vyhledat na webu

Není demonstrace jako demonstrace

O demonstracích je potřeba informovat, jak chceme, abyste si o nich mysleli, co potřebujeme. Šišky z lesa: Pavlovi jako ze žurnálu, ekonomka Švihlíková má o zábavu postaráno. Na závěr postřehy bojovníka starosty.

Podělte se o Modrého jelena

4 komentáře: “Není demonstrace jako demonstrace”

  1. K čemu jsou demonstrace, jimž se politici vysmívají. Naprosto k ničemu, demonstrovat se musí silou aby ti proti nimž ta akce je se třásli strachy.

  2. Pane Bohuši,
    jste opět vynikající. Minimalismus. Každé slovo trefa do černého.
    Děkuji.

  3. Tu (proti)Českou Televizi jsem odhlásil před 3 lety a více než 6 let jsem tu žumpu neviděl. Naposledy, když ráno, po volbách v USA, ve studiu všichni truchlili, málem plakali nad vítězstvím Trumpa. Tehdy jsem si řekl Dost! Už se nehodlají ani přetvařovat. A vidím, že od té doby změna stále jen k horšímu. Stačilo pár vteřin a mám zase dost na další 3 roky. A věřím, že k podobnému názoru postupně dojde každý. Jen někdo pochopí dříve, a někomu to trvá déle. Už nerozumím, jak toto může dnes ještě někdo konzumovat a necítit se tím uražený. Je mě přes 50 let a jen pouhých 10 let (po r. 89) ta bedna vysílala relat. objektivně. Zbytek času sloužila jen jako ubohá propaganda vládního režimu, i když před totáčem alespoň přispívala na relat. kvalitní filmovou tvorbu a sport. Dnes už ani to. Odporný podnik. Pracovat bych tam nechtěl za žádné peníze.

  4. Jak zachránit ČR a vyhnat vládní Škůdce. Jak se jim bránit. Volby už chtějí změnit tak,aby je mohli ovlivnit.V dalších volbách pak nemáme šanci na změnu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

jedna × 5 =