Vyhledat na webu

Jana Zwyrtek Hamplová na zteči v České televizi 

Poprvé v roli senátorky v pořadu Události, komentáře. Miloš Vystrčil, Jakub Železný. Rozbor rozhovoru.

Podělte se o Modrého jelena

8 komentářů: “Jana Zwyrtek Hamplová na zteči v České televizi ”

  1. Ta agresivita a předpojatost vůči lidem nepohodlným režimu je do očí bijící. Vyrůstala jsem 18 let v socialismu, ale takovou nenávist jako panuje nyní v tehdejší společnosti nepamatuju. Pane Bohuši, děkuju za Vaši statečnost a za Vaše povzbuzování, že vše dobře dopadne. Patříte mezi mé oblíbené novodobé “Blanické rytíře”.

  2. Domnívám se, že na to politici mají školení, jak hodně mluvit a neříct vůbec nic. Za mě je to velké umění 😉

    • Myslím si, že ani ne. To je přirozená demence. Já znám takových většinu a pokud vím, žádné školení neabsolvovali.

  3. Ještě, že jsem tu (ne) českou televizi odhlásil. Nedokázal bych se na to koukat. Toto byla zase typická ukázka mainstreamu. Arogance moderátora, zmatenost, neschopnost a trapnost jednoho, mainstreamem podporovaného politika a otevřenost, logika a srozumitelnost řeči jiného politika (a k tomu jeho znalost ústavního práva). Ale politika, kterého mainstream zatracuje. A jestli je někdo ochoten tento sra..komet konzumovat, tak ať si to sám taky platí. Já děkuji, nechci, už jsem to jednou zažil. Takže dokud tam bude současné vedení a moderátoři typu Železný, Fridrichová, Wollner, Šídlo a další angažované struktury, tak jim na tom kanále brzy zůstanou jen důchodci s Alzheimerem, a to jenom kvůli filmům pro pamětníky.

  4. Pan Železný asi dělá hloupého, když neví různé věci. Třeba že napadal paní Hamplovou kde kdo. Takže tam nemá co dělat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × tři =