Vyhledat na webu

Černochová s Láskou proti Zwyrtek Hamplové. Přemýšlet je zakázáno

Na co si dávat pozor. Na koho si dávat pozor. Ministryně obrany Jana Černochová a senátor Václav Láska nepochybují. Jana Zwyrtek Hamplová se ptá. Odměnou za její uvážlivost je dehonestace. Výroky a postoje politiků, za něž musíme nést odpovědnost.

Podělte se o Modrého jelena

14 komentářů: “Černochová s Láskou proti Zwyrtek Hamplové. Přemýšlet je zakázáno”

 1. Hm, tak Jana Zwyrtek Hamplová si dovolila pochybovat o vojenské přítomnosti ukrajinských vojáků na českomoravském území (zřejmě V.Ú. Libavá). To si dovolila dost! A J. Černochová spolu s V. Láskou pochybovat nemůžou, neb jim v tom brání politické zadání.
  A tak se musíme zeptati, zda ty naše vojenské újezdy budou vůbec stačit, a proč se rušily neb Rusové přece můžou vyvolat válku i v jiných zemích?
  No, ČR (v minulosti ČSSR) se vždy chovala papežštějši než papež. Tak jsme lezli do zadku za socialismu a komu lezeme dnes?
  Peníze na válku pro Ukrajinu. Nejedná se jen o toho, kdo to schvaluje, ale i o jmenovitých autorech tohoto podniku. Vše nemůže býti jen od Fialy.
  Černochová se odpovědi úplně nevyhnula. Výcvik ukrajinských vojáků na Ukrajině, proč ne, když už to musí býti? Určitě budou znáti lépe svoje teoterium než nějaké v Oderských vrších a Ukrajina je převážně v nížině.
  Že na Ukrajinu dodáváme zbraně? No, a co? Zopakujme si socialistické heslo: Voják brání mír!
  Václav Láska prohlásil, že pí. J. Z. Hamplová je hlásnou troubou ruské propagandy. Tak už to není jen KSČM? Dohenostace Hamplové panem Láskou je velice patrná, stačí jeho úvodní věty.
  A když p. V. Láska mluví o té zbabělosti, nemohl by alespoň on vykročit na tu Ukrajinu a podávat zpravodajství svým voličům? Jistě by mu byli vděčni a příště by dostal ještě více hlasů do Senátu.
  Proč J. Černochová a V. Láska se zahalují při svých odpovědí do neproniknutelné mlhy? No, přece proto, koho chleba jíš, toho píseň zpívej!

  • Vidím to podobně. Ten, kdo má svázané ruce konkrétním zadáním, hořící koudel tam, kde záda ztrácejí své jméno či jiný (finanční, prestižní…) zájem, nediskutuje, nýbrž zastrašuje a ponižuje. A bylo-li třeba zlegalizovat přítomnost ukrajinských vojáků na českém území, pertinentní pochybnosti a legitimní dotazy musely být smeteny. Účel světí prostředky.
   Velké díky paní Hamplové za její podněty a panu Bohušovi za skvělou prezentaci. Jen tak dál, nedejme se zastrašit.

 2. Fandím…👍 super koment.a rozbor… Černochová a Láska jsou zaprodaní vlastizrádci o tom není pochyb. Paní Hamplova to nemá lehké nezávidím ji takovou společnost. Být mezi zákeřnými lidmi je zničující. Snad ten tlak vydrží🙏🙏🙏💛💪. Vám přeji hodně sil a energie pro vaši tvorbu. Určitě vás podpořím…👍🤝

 3. Napadají ti, kteří nemají protiargumenty. Tak jim nezbývá nic jiného než urážet, nálepkovat… Při pohledu na naše vrcholné vládní politiky čím dál víc vzpomínám na Orwella a román 1984… Tak strašně moc je mu dnešní doba podobná – jediná správná pravda, jakékoliv nahlas vyslovené pochybnosti či opačné názory se nepřipouští…
  Vzhledem k tomu, že ua vojsko tady už je, celé jednání byla jedna velká “habaďůra”…

  • Bojím se, že ta cvičení jsou pouhou zástěrkou toho, kdyby jsme se vzbouřili. Těmhle vypatlancům bude úplně jedno koho budou chránit a koho likvidovat. Oni nic jiného neumí. A naše ačr je v podstatě odzbrojená. Jednoduché počty.

   • Zajímavý postřeh. Vláda přiznává, že tu je už 450 000 Ukrajinců. A kdyby něco u nás nastalo podobného jako včera v Německu a naši vojáci by se nechtěli zúčastnit nějakého provládního opatření, tak by ti ukrajinští vojáci naší vládě třeba hodili…..I uvidíme, kolika cvičení se ukrajinští vojáci v budoucnu v ČR zúčastní….A i ten Petr Pavel by se hodil, podobně jako L. Svoboda v r. 1968.

    • Nutno přičíst i tisíce Ukrajinců, kteří jsou zde od roku 1990-2013. Milion Ukrajinců, tisíce Vietnamců,Musulmanů a černochů. Dobře 1,5 milionů cizinců. A to ti banderovští milovníci, chtějí ještě nabrat další tisíce.

 4. Je to tak. Pokud se někdo odváží pochybovat, je okamžitě onálepkován. Sám jsem se během posledních skoro tří let, aniž bych cokoliv udělal, stal postupně, chřipečkářem, antirouškařem, odmítačem, antivaxerem a vrahem babiček a dědečků. Jak šel čas, aniž bych cokoliv dalšího udělal, plynule jsem se stal proruským trolem a nakonec dezolátem.
  A to všechno asi proto, že jsem si taky kladl otázky a dovolil si pochybovat.
  A vždycky se našlo dostatek arogantních Lásků a podobných, kteří mi jasně dávali najevo, že diskuze s takovým odpadem, jako jsem já, nemá cenu.
  Uklidňuje mě jenom to, že čas mi dal zatím zapravdu a ti co o mně před rokem psali, že jsem nezodpovědný vrah, když s něčím nesouhlasím, teď píší oslavné články na statečný čínský lid, který se staví proti nesmyslným opatřením.
  V případě ukrajinského konfliktu je to mnohem jednodušší, protože tam je úplně jasné, co je špatně. Odnáší to civilní obyvatelstvo a ti, kterých se to přímo netýká, blábolí cosi o statečnosti a snaží se celou akci protahovat, nebo snad vyřešit? Souhlasím s tím, že ukončení války (a tím především utrpení obyvatelstva) se neprovádí dodáváním zbraní jedné nebo druhé straně. V dnešní době už taková válka neskončí vyhlazením agresora. (To bylo možné naposledy někdy ve středověku). Konflikty, a tento nebude výjimkou, končí vždy nějakou formou dohody. Ať se nám to líbí nebo ne.
  Takže prosím všechny, kdo mají na něco vliv, aby přestali zatápět pod kotlem a hrát si virtuálně na vojáky a konečně udělal něco pro to, aby ta hrůza opravdu skončila.

 5. Rika “prislo tisicu lidi z odlisne zeme, proc jim nepomuzeme na uzemi Ukrajiny”.

  Domnivam se, ze tim mysli pomoc uprchlikum zit na zapadni casti Ukrajiny. Ne si je brat sem. .

  • Zcela souhlasím! Obávám se, že jí skoro nikdo nerozuměl (ani pan Bohuš) – vůbec neměla na mysli trénování vojáků na Ukrajině. Měla na mysli “nebrat uprchlíky sem” protože mají doma velké území, které není napadené a ani o něj není zájem.

   • Tohle řešení nikdo nevyslovil. Humanitární pomoc uprchlíkům na jiné části ukrajiny. Asi hodně dlouho nikdo nevyslovil tyto otázky, pan Láska se ani netajil, že to nevydýchává.

    Cvičíme vojáky a posíláme zbraně a peníze na zbraně. Zapojili nás do války a hlasitě. Je jedno jestli ty vojáky cvičíme u nich nebo o nás.

    Děti hodili do škol a ty se snaží za pochodu řešit co s cizojazyčnými žáky… A až dorazí z války jejich tatínci, budou potřebovat psychologickou a psychiatrickou pomoc. Té nemáme dost už teď. A každý z nich může mít v kufru bouchačku.

    O pani Hamplovou se bojím. Je to hnus, co na ní pustili. Je tam proti nim sama.

 6. Nejen p.Černochová, ale v podstatě celá vláda ČR, mainstreamová média a jejich redaktoři se dopouštějí již dlouhé měsíce jednání, která jsou trestně stíhatelná ústavními zákony i Trestním zákonem. Z hlediska mezinárodního práva je podpora války tohoto rozměru pácháním genocidy, terorismu, podpora zbraněmi a propagandou válečným zločinem, porušením mezinárodních smluv. Příslušné zákony a smlouvy lze snadno dohledat.
  příklad:
  § 407 Podněcování útočné války
  (1) Kdo veřejně podněcuje k útočné válce, na které se má podílet Česká republika, takovou válku propaguje nebo válečnou propagandu jinak podporuje, bude potrestán odnětím svobody až na pět let.

  P. Černochová se kromě svého arogantního chování úrovně “pavlačových klevetnic” vůči poslankyni dopustila v minulosti také zločinného jednání, schvalováním teroristického útoku, konkrétně vraždy dcery známého publicistu Dugina.
  Důkazů je velké množství. Žádný z diplomatů by neměl schvalovat veřejně terorismus, ani paní Černochová.

  TZ § 312e

  Podpora a propagace terorismu
  (1) Kdo veřejně podněcuje ke spáchání teroristického trestného činu, nebo kdo veřejně schvaluje spáchaný teroristický trestný čin nebo pro něj veřejně vychvaluje jeho pachatele, bude potrestán odnětím svobody na dvě léta až deset let.

  Je zde sice problém ve výkladu pojmu útočná a obranná válka, ale v podstatě “kyjevský režim” prováděl sofistikovanou genocidu civilistů již od r. 2014, což dodnes nikoho z předchozí ani současné vlády nerozrušilo. Žádné snahy o příměří, diplomatické řešení, ale vše podle diktátu zápaních mocnských struktur, snahy jen o prodloužení války, utrpení milionů civilistů.
  Jsou to lidé bez svědomí a odpovědnosti za cokoliv, zvrácení ve svých mocenských choutkách, zaprodanci cizím zájmům oligarchů a mafiánů. Systém utvořený za mnohá léta to podporuje a umožňuje, obrana proti němu je téměř nadlidský úkol.

  Protože se v mnohém historie opakuje, a ani tehdy nebyli zločinci potrestáni za strašné krveprolití a genocidu, nutno připomenout podíl “západu” na strašném krveprolití v zemích bývalé Jugoslávie.
  Tehdy měla svůj podíl na překrucování pravdy i Česká televize, z oblasti zahraničního zpravodajství(jako hlásná trouba západního vidění světa a propagandy, obhajoba bombardování Jugoslávie západními politiky a mainstreamem). Zatímco bylo možné vidět přes satelitní vysílání RTS Srbska zcela jiné svědectví a zpravodajství o válečných zločinech.
  Bylo to dne 23. dubna 1999 organizace NATO mj. vybombardovala sídlo v centru Bělehradu, kdy zabila 16 lidí, převážně techniků.

  Z projevu S. Miloševiče při zahajovacím projevu (září 2004), před trestním tribunálem v Haagu.

  V průběhu otevřené agrese proti zbytku Jugoslávie, tj. proti Srbsku a Černé Hoře, bylo svrhováno desítky tisíc tun bomb a projektilů s ochuzeným uranem jakož i s jedy do té doby neznámými. Jak konstatovali mezinárodní experti, při agresi proti Jugoslávii spáchané v r. 1999 ze strany NATO, bylo svrženo pět až šestrát více toxických substancí, než na Hirošimu.

  Účast Západu a především Německa a Vatikánu, byla manifestní od začátku války. Známý americký teoretik Donald Horowitz demonstroval argumentovaným způsobem, že mezinárodní a etnické konflikty se mění v nejbrutálnější typ války, když jedna z obou stran, nebo obě, obdrží mezinárodní podporu. To je právě to, k čemu došlo na území Jugoslávie. Válka v této oblasti navazovala na synchronizovanou akci odtrženeckých a cizích sil, které se masivně zúčastnily v Jugoslávii během přípravy rozpoutání masakrů. Ustašovští a nacističtí extremisté, muslimští fundamentalisté a albánští teroristé hráli v existujícím napětí roli detonátorů konfliktů, zatímco cizí síly v začáteční fázi jednaly mezi kulisami, zásobovaly secesionisty (stoupence odtržení – pozn. red.) zbraněmi a penězi a infiltrovaly do země záškodníky.

  Nezdá se vám to vážený čtenáři něčím podobné současné situaci na Ukrajině?!
  Zdroj:
  http://www.ceskenarodnilisty.cz/clanky/Milosevic.htm

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

devět + 12 =