Vyhledat na webu

Manifestace 26.11.22. Petr Bohuš: Shrnutí požadavků v médiích

Národní rada obnovy. Setkání odborníků s veřejností na Letenské pláni. Východiska ke společné budoucnosti. Jak by se nám mohlo dařit lépe. Stanovisko za mediální oblast, které by mohlo rozpohybovat společnou diskuzi, dění ve společnosti.

Podělte se o Modrého jelena

5 komentářů: “Manifestace 26.11.22. Petr Bohuš: Shrnutí požadavků v médiích”

 1. S projevem P. Bohuše nelze než souhlasit. Má vidinu, která by ČR prospěla, ale je těžké ji uskutečnit. Už i to, že projev je zveřejněn až o týden později, a tím pozbývá na aktuálnosti. Ale přesto, proč se k němu nevyjádřit?
  Diskuse? Ano, ale nejen mezi vládou a médii, ale právě mezi médii a lidmi. Nelze se stále vymlouvat na nedostatek času.
  Vláda lidem slouží, ale jen některým, viz podnikatelé, kteří jásají, že elektronická evidenci tržba bude zrušena, přičemž ministr financí brečí, že má velký schodek.
  Autocenzura tu je, opět koho chleba jíš, toho píseň zpívej.
  Vynikající nápad P. Bohuše (a není to poprvé), aby byl zřízen společný televizní kanál, který by jaksi byl v opozici vůči veřejnoprávní televizi. Ještě přidávám, mohl by býti v opozici i vůči soukromým televizím.
  Kanál by se skládal z dosavadních internetových zpravodajstvích, které jsou rozdrobeny, a to je příčinou nejednotnosti a veřejnost na to doplácí.
  Jiný názor, aby ČT 24 pustila někoho opravdu nezávislého do svého teplého chlívečku, nepřichází v úvahu a nepomůžou ani žádné demonstrace. A aby volba Rady ČT byla uskutečněna veřejností, nepřipadá v úvahu. I nadnárodní společnosti, téměř zednářské, to nedovolí.
  Neziskovky opravdu zkoumají, co kdo řekl, a po letech to vytáhnou, viz např. kauza Babiš.
  Je tedy fakt, že by měl být jeden společný kanál, alespoň na internetu (ta televize by byla lepší).
  Je tu obava, že lidi (zde vlastníci různých diskusních webů) se dohromady nedají. Ale neházejme flintu do žita, potřebuje to pozvolnost, trpělivost a hlavně komunikaci, neurážet se kvůli slovíčkům.
  Takže jednoznačně s plánem na vytvoření nového televizního kanálu p. P. Bohuše lze dáti ano.

 2. Stmelující a nadčasové. Je to vlastně výzva nám obyčejným lidem. Chcete změnu? Tady máme návod, jak na to. Pokojnou cestou si vzít úctu k nám všem, zpět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

tři × 2 =