Vyhledat na webu

Společný televizní kanál pro celou republiku

Petr Bohuš o médiích. Je potřeba ukončit cenzuru. Zahájit dialog. Příspěvek na demonstraci Česká republika na 1.místě.

Podělte se o Modrého jelena

4 komentáře: “Společný televizní kanál pro celou republiku”

  1. Problém je a je to velmi špatně a také je to smutné , že až na malé vyjímky , nevím , třeba některé dokumenty , hudba se ty pořady už nedají sledovat. Už jim a to je velmi , velmi špatné, jim nelze věřit. Nejde to už. Pár minut a člověk buď přepne , nebo rovnou vypne. A bere knihu . Nebo jde na Internet.
    Osobně mně pořád překvapuje ta zaprodanost a možná i hloupost těch mediálně vzdělaných lidí. Přeci tam musí být nějaké IQ. Které řekne NE ! .. ty vole / omluva /… tudy nemohu ! Technickému personálu a službám se nedivím, dělají svoji práci, ale ti redaktoři přeci nemohou být takoví tupci, že nerozeznávají , spíše nechtějí , tu stupiditu jejich konání. To nemohu pochopit. Ani peníze to přeci nemohou řešit. Je hranice , kam nelze i při určitém vzděláni zajít , ne ? U některých , jmenovat je už nebudu, to člověka až zarazí. Vždyť Česká televize zejména, je služba pro spoluobčana, souseda, kamaráda , děti, rodiče , prarodiče. Pro nás. Pro všechny. ” Tak co blázníte ? , vždyť jsou tady lidi ! ” …známe, ne ?

  2. Česká televize – informační stoka! Zatajují důležité informace, pozměňují, upravují, dávají neobjektivní komentáře, vstup do diskuzí mají jen “prověření lidé”! To vše je proti Kodexu České televize! Kodexu, který se zavázali dodržovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

11 − 7 =