Vyhledat na webu

O smyslu toho, co žijeme. Na Zubereckých chodníčcích

Setkání příznivců Modrého jelena, zástupců médií a odborníků z České a Slovenské republiky v Zuberci. Od Mostu až po Košice. Bylo plno. Diskutovalo se od sobotního rána do nedělní noci.

https://rumble.com/embed/v1ks6mm/?pub=x6whp

Podělte se o Modrého jelena

8 komentářů: “O smyslu toho, co žijeme. Na Zubereckých chodníčcích”

 1. Peter,táto “poloha”ti veľmi pasuje. Krásne si to zorganizoval, úžasné,ako dokážeš ľudí pozitívne motivovať, spájať…čakala som na tvoje zahrnutie,vďaka❤️

 2. Dobrý deň, pán Bohuš … stretnutia v Zuberci som sa zúčastnila, bolo to skvelé … je úžasné prežiť deň s ľuďmi, ktorí nestratili srdce a zdravý rozum. Ďakujem.

 3. Jeeee, to muselo být bezva. Trošku závidím….. Tolik skvělých lidiček… ❤️❤️❤️👋👋👋

 4. Chodím sem na stránky Modrého jelena skutečně jako “do lázní”. Velmi oceňuji slušnost, korektnost a pozitivitu, s nimiž se tady setkávám. Už dávno a dávno jsme doma zrušili televizi, neboť nám vadila stále rostoucí agresivita, vulgarita a manipulace. Když byly zprávy o válkách (které tehdy probíhaly v pro nás, na rozdíl od stávajícího konfliktu na Ukrajině, vzdálených zemích), když byly zprávy o neštěstích lidí komentovány stylem, jako by se jednalo o nějaký fotbalový zápas či co… Obrovsky mně vadila i vulgarita a násilí tzv. zábavných filmů s naprosto nulovou hodnotou a jakýmkoliv poselstvím… Jsem vděčná, za Jelena, za tuto vzniklou platformu. Přeji všem zde a Vám, pane Bohuši, vše dobré.

  • Souhlasím. Na TV se nedá dívat pro bezcharakterní plytkost pořadů a pro profesionálně, psychologicky sestavené Zprávy tak, aby manipulovali lidmi, národem.

   O jednostranném informování, tedy největšího prohřešku proti kodexu žurnalistiky CNN pravidel, nemluvě.

   Jednou za takto vedená Zpravodajství, budou úplatní, servilní pseudo novináři, se zpovídat.
   To co v drtivé většině dělají je n e o m l u v i t e l n é!

   Dlouhodobě nechápu, kde jsou psychologové, lékaři, když televizemi se po 22h vysílají nejbestiálnější filmy, krváky, horory, psycho – a tito lékaři nebojují za klidnou náplň pořadů po 22h, kdy se děsy, výkřiky ukládají do mozku těsně před spaním!

   Proč tyto hrůzné, děsivé filmy po 22h NEZAKÁZALI, NEBOJUJÍ ZA ZÁKAZ, aby pak nebyli plné ordinace psychicky nemocných, nevyspalých, budících se lidí.

   Kde jsou psychologové, kde je státní dozor pro zdraví národa, když se toto dlouhodobě děje a oni, lékaři MLČÍ!

 5. Milý Petře, bylo mi ctí se zúčastnit setkání slovenské a české elity! Těším se na další setkávání. Dnešní doba a její negativní vývoj nás nemůže nechat nečinnými, protože naše vlády nás vedou do krize bezpečnostní, ekonomické i společenské, která tu nebyla možná od 2. světové války.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

sedm + pět =