Vyhledat na webu

Demonstrace. A co dál? Kormidlo je otočené, změna kurzu přijde

Modrý jelen od počátku září v redakci a v terénu. Je potřeba vydržet. Společný prostor pro alternativní média. Dívejme se kolem sebe, kdo potřebuje pomoc.

Podělte se o Modrého jelena

4 komentáře: “Demonstrace. A co dál? Kormidlo je otočené, změna kurzu přijde”

 1. Dne 21.12.2022 v 10,00 hod. začíná před Krajským soudem nám. Kinských 4, Praha 5, demonstrace proti soudnímu stíhání pánů Tušla a Čermáka. V 10,30 hod. pak začíná soudní řízení s těmito dvěma aktivisty v této soudní budově. Ve stejný den pak začíná v 17,00 hod. mítink na podporu Srbska před srbskou ambasádou v Praze ul. Mostecká.

  • Demonstrace nebo manifestace nepomůžou. To by museli demonstranti mít holé ruce a musel by být mrtvý student Šmíd. Tím naznačuji, že ČR, ale i SR jsou založeny na lži.
   Petr Bohuš správně mluví o jakési veřejné televizi, popř. veřejném sjednoceném internetu (to by bylo ale málo) a hlavní roli budou hrát prachy a boj o tu televizi.
   P. Bohuš má pravdu, měl by znovu komentovat komentáře, hrát si na nedostatek času je ošidné, někteří čtenáři (a pozdější příznivci té veřejné televize) by mohli zájem namířit jinam.
   Souhlas s tradicí adventních setkání.
   Ještě perlička, snad to mnohým dojde. Dříve narození budou znát film Král Šumavy. Po Novém roce bude v televizi uveden jako nový seriál. Hlavní role dříve byl padouch, dnes to bude určitě hrdina.

   • Podle ukázek, stoprocentně! Dle vývoje, se blíží vyznamenání vrahů Mašínových /bloncka,kandidátka na presidenta,je připravena/.
    Idioti,brzy,vyhlásí R.H. protikomunistickým disidentem???

 2. Rozdělená společnost je už bohužel faktem. Ostatně to bylo vždy v minulých letech, hlavně při minulé volbě prezidenta. S tím myslím nikdo už nic nenadělá. Co je na tom smutné, že se už i rozděluje demostrující scéna kritizující počínání naší vlády. To bohužel je voda na mlýn jejich představitelům a příznivcům. Nestálo by za to, pánové, kteří máte blíže k organizátorům těchto protivládních demonstrací a můžete mluvit za tisíce nespokojených občanů, dát hlavy dohromady a pokusit se spojit již tak roztřepené síly v jeden proud? Bylo by velká škoda, zahodit již tak dobře započatou akci. Přeji vám šťastnou ruku a bystrou a chladnou hlavu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

pět + devět =