Vyhledat na webu

Babiš nebo Nerudová? Kdo je chytřejší?

Kandidáti na prezidenta České republiky čelí různým otázkám. Jak si vedou, to je otázka. Někdy jsou pro smích, někdy člověk kroutí hlavou. Z jejich odpovědí ale může vyplývat víc, než se zdá.

Podělte se o Modrého jelena

9 komentářů: “Babiš nebo Nerudová? Kdo je chytřejší?”

 1. Nehrajme si se slovíčky. Ale. Ale Modrý jelen už odstartoval předvolební prezidentskou kampaň? No, nevím proč televize zrovna a různá média vyhrabaly tu Nerudovou, ale je tu jedna možnost. Je z Brna a tudíž z Moravy, což sjednotí Moravu a částečně Slezsko. A v ČR v nevyšší funkci byli dva Pražáci a jeden dosluhuje z Kolína. A, proč, my Moraváci tam ještě nikoho nemáme? Takže ať se Čecháčci poperou mezi Babišem a Pavlem, ostatní nemají šanci a ta třetí se bude smát. Takže to nebude jen o ekonomice a znalostech, ale také a nacionalismu.

 2. Čapuše Sorošdová je pouze produktem politického marketingu “západní liberální demokracie”, vábnička na specifický segment voličů, poslušná loutka svých majitelů (ikdyž si to možná sama neuvědomuje, nedivil bych se).

  Ještě, že současní studenti jsou velmi kritičtí, takže se jistě nenechají opít rohlíkem, a mainstreamoví novináři jsou vynikající profesionálové, takže nikomu nestraní, natož, aby někoho zesměšňovali:

  https://www.youtube.com/embed/sv2x7dRn2bw?start=260&end=301

  https://www.youtube.com/embed/sv2x7dRn2bw?start=372&end=388

  PS: Ano, moderuje zdejší komunitě dobře známá paní Bastlová, tč. s vizáží dobře prokádrované soudružky.

  PPS: Ne, Antona Hrabiše volit nebudu, s principem “menšího zla” se v tomto případě neztotožňuji.

 3. Já bych u Babiše nespojovala školní vědomosti s životními prioritami. Část vzdělání absolvoval na Slovensku a část ve Švýcarsku. Kolik čs. Čechoslováků pamatuje díla L. Mňačka nebo detaily o SND? Ani nevím, jak je Švejk důležitý na Moravě.
  Ale víte, kolik “školních” otázek dostali další kandidáti v témže pořadu? Tak AB – 6 (3-,1+ a 2 pokus), Janeček 5 (3-,1+ a 1 vypotil), Středula 5 (4-,1+), Pavel 3 (2-,1+) a Nerudová 0 – té se ptali jen na Brněnskou hantýrku a Pražské metro. Zajímavé, ač stále mezi studenty, z 5-ti výrazů znala jen 3 a i když teď metrem v Praze moc nejezdí, jako prezidentka by to určitě dělala (lze tomu věřit?).
  Babiš si alespoň na nic nehrál. I když má radost z úspěchů svých dětí, vede je evidentně k samostatnosti. A stejně se choval i k těm školákům – nerozmazlovat, ale učit je aktivně využívat příležitosti – to bychom možná potřebovali všichni.

 4. Doopravdy nechápu , aniž bych se chtěl někoho dotknout , proč ta p.Nerudová vůbec kandiduje na tento post. Nic ! Nic za sebou nemá . Nic ! Žádná politická minulost , zkušenost a velmi naivní a nekompetentní názory na současnost. Řešení tak / promiňte / hloupá ,viz. důchody a jejich placení z bezplatného zdravotnictví atd. Táhne za sebou kauzy typu turbo-diplomů , nehospodárnost na pracovišti atd. Tomu nelze rozumět. Kdo by jí měl věřit, proboha ? Např. p. Bašta, který je pro média neviditelný, je jediný možný, vhodný, kandidát. Ten ví o čem mluví. Je nejen politicky , ale i lidsky zkušený. S jasnými názory i řešeními pro ČR. Bonus je , že absolvoval povinnou karanténu českých prezidentů – basu ! Snad to dopadne dobře . Tentokrát. P.S. Ale ” čaputismus ” – opravdu NE !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

čtyři × dva =