Vyhledat na webu

Venkovním teploměrem nelze měřit teplotu člověka

O přístrojích bez důvěry a… O dítěti bez maminky. Kamala Taris. David Šubík. Mohou vás rozdělit, když se vám narodí dítě. Na základě přístroje. Vzbuzuje otazníky? Proto šli s kůží na trh. U soudu poznali (ne)pochopení. Nevzdávají to.

Podělte se o Modrého jelena

Jeden komentář: “Venkovním teploměrem nelze měřit teplotu člověka”

  1. Nedíval jsem se na to, protože už je znám. Jenom by mě zajímalo, jestli tady také otevřeně tvrdili, že žádné viry neexistují, že jsou všechny “vymyšlené” a že se jimi nelze nakazit. A nebo jestli se napoprvé u Vás drželi zpátky. A nebo, tak jako jejich Tarabová, jestli radí lidem na chemoterapii že toho mají nechat a raději umřít. Krajně nebezpečná partička, jednak pro životy vážně nemocných, kteří se upínají k čemukoli a druhak pro pověst seriózních anticovidových a antiglobalizačních postojů.

    Také by mě zajímala jejich odpověď na otázku, jestli je Země kulatá, nebo jestli jde o další vědecký podvod a ve skutečnosti je plochá. Ne snad proto, že bych předpokládal i tuto formu tmářství na jejich straně, ale chtěl bych si vychutnat jejich ochotu odpovídat, protože mnoho jejich obdivovatelů, je stejně vážně přesvědčeno o ploché Zemi. A to oni vědí, takže kdyby měli odpovědět pravdivě, přišli by o nemálo těch sluníčkových a motýlkových komentářů, které jsou na youtube.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

tři × 4 =