Vyhledat na webu

Okupace České televize. Případ smlouvy. Na zdraví

Smlouva. Podepsat. Černochová. Řízené dezinformační operace. Hodný a zlý Vrábel. Černohorský. Netík. Majerová. Okamura. Paroubek. Rajchl. Jiný pohled. Drulák. Tlustý.

Podělte se o Modrého jelena

7 komentářů: “Okupace České televize. Případ smlouvy. Na zdraví”

  1. Nepotřebuji k tomu ruskou propagandu, abych věděl, že USA je dobyvačný stát a NATO je teroristický pakt. K tomu abych to pochopil mi stačí válečná historie kdy USA a NATO mají na svědomí miliony obětí, zničené státy, zničené životní prostředí. Jsou to instituce ovládané zlem, nebojím se říct Satanem. Imperialismus je velmocenská, dobyvačná, expanzivní a militantní politika, vedená snahou o rozšíření vlivu jednoho státu nad jinými .

    • Veľmi dobre zadefinované.Na to aby som nazval NATO a USA zlom nepotrebujem byť rusofil a usafób. Ich parazitické, dobyvačné, koristnícje aktivity ich prezradili a neustále prezradzujú!

  2. No, dříve to bylo se SSSR na věčné časy, dnes je to tedy s USA na věčné časy a příště to bude s Araby a Afrikou na věčné časy?

  3. Krásně zpracováno. Patřičná dávka ironie a sarkasmu. Nora na pozadí jako vlajka USA.
    A nakonec je z toho člověku smutno. Kam jsme to dopracovali…

  4. Mě tak dneska došlo, že kdyby si ami vyzbrojili armádu migrantů a poslali je sem vystřílet všechny Slovany, tak by to bylo zcela v souladu s tou smlouvou. Neboť nepodléhají naší jurisdikci a mohou nechat na naše území kohokoliv vstoupit. Šílených scénářů, které tato “smlouva” umožňuje je tolik, že se člověk musí ptát, komu jsou vlastně věrní ti všichni poslanci a politici, na co přísahali? Náš stát vůči ami moci v podstatě přestane existovat, už nikdo místní nemůže ani pípnout a dělejte si tu co se vám zachce. Na co je občanům státu ústava, když rádoby zastupující politici bez skrupulí podepíšou takovou “smlouvu”, dokonce o ni aktivně usilují. Je to prostě neskutečná zrada, zrada občanů, zrada republiky, zrada všech slibů, které tito panáci na klíček provedli.

  5. To čo je za čúzu ten Roman Máca? A všade sú takýto mácovia-užitoční idioti. Na Slovensku idiotizujú tiež.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 + sedm =