Vyhledat na webu

Pravda od lékařky, která přestala věřit západní medicíně

Od covidu k biorezonanci. MUDr. Vladimíra Beranová Nezvalová. Otevřená výpověď. Upřímně o tom, co se dělo, co se děje.

Podělte se o Modrého jelena

7 komentářů: “Pravda od lékařky, která přestala věřit západní medicíně”

  1. jen tak malou „konspiračku” jsem proočkován od paty až po konečky vlasů , ale socialistickými vakcínami . Co bylo zájmem soc. státu ? Zdraví jedinec aby přidanou hodnotou své práce vrátil státu jeho investice . Zájmem „bigpharma” je zisk a zase zisk ! Myslíte že jeho zájmem je Vás vyléčit ? Kdepak jeho zájmem je Vás léčit no pravda koho by pak léčil že ? A dál už si to domyslete sami jen douška : bigpharma většinou neřeší sociální dopady léčby ty přenechává státu. Věřte nevěřte je to jen konspiračka

  2. Paní doktorka tvrdí, že ze zdravotnictví odešla, ale nějak se zapomněla zmínit, že byla odejita, protože na Facebooku zveřejňovala zdravotnickou dokumentaci pacientů, a pak už byla se svou reputací ve zdravotnictví prakticky nezaměstnatelná.

    Po svých kolezích požaduje medicínu založenou na důkazech, ale přitom se sama se odváží diagnostikovat osoby, se kterými se v životě osobně neviděla, a pochopitelně ani nemohla byť jen nahlédnout do jejich zdravotnické dokumentace. Prostě “je přesvědčena”, a tím je diagnóza hotova.

    No a teď bude po důvěřivých lidech vybírat za “léčbu” metodou, o jejichž účincích nejsou přesvědčivé důkazy.

  3. Takových lékařů je víc. V Rakousku např. Dr. Konstantina Rösch, která byla vyhozena z práce. Dr. Peer Eifler, ten musel utéct do Afriky. V Německu to bylo několik lékařů, kteří když měli jiný názor, než ten “správný”, tak byli perzekuováni. A také ve Švýcarsku. Českou scénu jsem moc nesledovala. Ostatně v Rakousku to bylo hrozné. Nikdo nesměl říct svůj názor, protože jinak by byl konspirační teoretik, lhář, proruský troll apod. Začala “válka” na Ukrajině, a najednou covid zmizel. Ty lidi s vedlejšími účinky po vakcínách potkávám denně. Hodně sportujeme, tak mi teď lidé říkají, že už nemohou jako dřív. Já se nenechala a nenechám. Krásný den všem!

  4. Chodím na Bicom jinde a musím říct že takhle by měly být vybaveny všechny lékařské ordinace (aby “léčení” v mnoha případech nepřipomínalo středověk!) Nevýhodou je delší čas jednoho sezení a taky to, že je pojišťovna zatím neplatí. Ale cena není nedostupná. Za chemické léky platíme více!
    Osobně jsem s biorezonanční léčbou velmi spokojena a všem ji doporučuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

18 − sedmnáct =