Vyhledat na webu

Německo. Povinné očkování končí

Německý ministr zdravotnictví Karl Lauterbach. Povinné očkování v nemocnicích a sociálních zařízeních nebude od Nového roku vyžadováno.

Podělte se o Modrého jelena

4 komentáře: “Německo. Povinné očkování končí”

  1. Dobrý den, jenom se chci zeptat pana redaktora, jak na to přišel, z kterých zdrojů čerpá, že v ČR se očkuje 6 dávkou. Díky za odpověď. Fenclová

  2. Velkopansky zrušená povinnost jít na porážku pro mě není dobrá zpráva. Dobrá zpráva to bude, až ti vrazi v bílých pláštích a v těch sionistických organizacích, budou odváděni v řetězech. Takto je to pouze time out, aby si ovečky odfrkly. Takový Lauterbach se nezmění z prvotřídního zm… jen tak přes noc na lidumila.
    Co mě ale ještě víc vadí, že se stále mluví jen o vedlejších účincích těch zápichů, jako kdyby to bylo jen z nedokonalosti vývoje nebo výroby. Ale tak to není. MRNA není nová technologie, ale pokaždé při pokusu o vnitrobuněčnou léčbu selhala. Nevím jestli vůbec existuje jediný případ prokazatelného pozitivního efektu této technologie. Všechno je to jen v podmiňovacích větách. A najednou hromadná sebevražda tímto nástrojem. Nukleotidový RNA vektor má totiž tu vlastnost, že se do něj dá uložit jakýkoliv biolog. program, který ve spojení s buněčnými ribozomy spustí výrobu bílkovin (peptidů a proteinů) na míru. Ty pak slouží pro řízení klíčových lidských funkcí. Jenomže v tomto případe někdo cizí, kdo má navíc i pochybné úmysly, podhodil buňce neznámý a pro tělo cizí kód, generující složitý spikeprotein, obsahující různé biofunkce. Jako např. prý i virus HIV (tvrdil jeho objevitel než umřel). Je to i logické, protože se jedná o cizí patogen, proti kterému imunitní systém automaticky spouští imun. reakci. A dále tento kód prý obsahuje enzym, který umožňuje zpětný zápis tzv. reverzní transkripcí mRNA zpět skrze jádro až do DNA. Každá nová buňka očkovaného člověka pak v sobě na věky nese tento DNA retrovirus, který opět generuje RNA. (Proto zřejmě ty opakované Kovidy u očkovaných). Navíc jsou v té ampuli další biologická i nebiologická svinstva, které by daly na 5 stran textu a které ještě možná budou postupně zabíjet. Což je ale jejich skutečný cíl.

    • Cíl je v podstatě splnen. Bylo očkovaná většina populace světa. Nyní už koná práci látka v krvi. Pracuje pomalu, ale jistě.Cilem je světová DEPOPULACE na úroveň cirka 2 mld. Také porodnost bude potlačena.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

13 − sedm =