Vyhledat na webu

V. Jourová s V. Válkem hledají cestu k přijetí vakcíny. Rozbor MJ

Budování důvěry veřejnosti jako cesta k přijetí vakcíny. Název konference, na které vystoupili ochránci našeho zdraví. Modrý jelen rozkrývá, komu o co jde. Nárůst dezinformací. Divoký Západ. zachrání nás reklamní průmysl.

Podělte se o Modrého jelena

101 komentářů: “V. Jourová s V. Válkem hledají cestu k přijetí vakcíny. Rozbor MJ”

 1. Ďakujem za rozbor. Po tomto rozbore som veľmi nahnevaný. Spomeniem len heslovite: vakcíny zdravie!!!, zdravie demokracia!!!, dezinformácie poškodzujú zdravie!!!, naopak tie ,,správne informácie,, sú naše zdravie!!!, dôvera v ďalšie vakcinovanie sloboda a otvorená spoločnosť!!! Moja poznámka na každého občana EÚ pripadá 10 dávok – 10 teček!!! väčšia dôvera vo vlády a zdravotnícky systém, väčšia dôvera vo vakcíny a na druhej strane nedôvera k dezinformáciám!!!mediálna gramotnosť = naočkovanie sa proti dezinformáciám…tu musím dať až sedem !!!!!!!, aby sa očkovanie mohlo uskutočniť!!! Na záver hoci nie som odborník na komunikáciu tak som si všimol tak, ako na ministrovi Válkovi aj na pani Jourovej s ich neverbálnej komunikácie, že to majú nadiktované a sami tomu čo hovorili neveria…A keďže pani Jourová je aj ,,moja eurokomisárka,, vie niekto jej kontakt na email rád by som jej ,,poďakoval,,.

  • Nejen pro Michal Saso:

   Email jí napsat můžete na “cab-jourova-contact@ec.europa.eu”, aspoň to zkusíte, hodně štěstí! Já už tomuto typu “nátlaku” moc šancí nedávám. Proč? Samozřejmě maily od veřejnosti, které přijdou oficiální schránky, pro ni zřejmě někdo manažuje, a i kdyby se to k ní dostalo a četla to a ještě Vám dokonce odpověděla, jaká myslíte že ta odpověď bude? Nejspíše ryze formální, vlastně samé plky. Ale hlavně, jaký to bude mít efekt? Bude vůbec nějaký? Na tuto otázku jste si již vlastně odpověděl sám. Tito lidé velmi často ve skutečnosti nic nerozhodují, jako loutky poslouchají své majitele. I kdyby, zcela hypoteticky, se v některém z těchto individuí, hnulo svědomí, což samozřejmě není možné, jelikož oni svědomí nemají (oni jej ani mít nemohou, ale to je na jinou debatu), pak jim bylo od svých majitelů “domluveno”, a pokud by individuum neuposlechlo, bylo by vyměněno za poslušnější loutku.

   Proto ten zarputilý “boj s dezinformacemi”, proto paní Jourová (a nejen ona) všude vychvaluje mj. European Media Freedom Act nebo posíleného kodexu zásad boje proti dezinformacím. Velké platformy budou muset informovat o stažení obsahu předem, to zní dobře ne? Jenže se to nemá vztahovat na “dezinformace”, rovněž by měl být obsah “v souladu s profesní normou”… Jakpak asi bude ta nová “Evropská rada pro mediální služby” pomáhat Evropské komisi při přípravě regulace médií? Jak budou asi vypadat případná “stanoviska k vnitrostátním opatřením a rozhodnutím” členských zemí pro oblast mediálního trhu? Jak Evropská komise tak celá EU již hovoří orwellovským newspeakem. Chtějí nás “ochránit” tím, že eliminují jiné než “ty správné” informace či názory. Začali u Russia Today, když tomu nezabráníme, skončí u úvah lokálního blogera, který má tu drzost klást “nevhodné otázky”.

   Mimochodem, vážení diváci a čtenáři Modrého jelena, také Vám už jen ze samotného názvu té akce “Budování důvěry veřejnosti…” běhá mráz po zádech? Je to tak přátelé, vracíme se v čase o 33 let zpět a dále. Tentokrát ale míříme do ještě větší bídy, zimy a všudepřítomného fízlování. Gulag s wifinou, tedy když zrovna půjde elektřina. Ale na vrahcíny se peníze najdou, na můžete vzít jed, nic jiného v tom stejně není!

   Psát politikům nemusí nutně být boj s větrnými mlýny, nicméně klíčové je šířit pravdu a povědomí o skutečné povaze věcí mezi běžné lidi, dokud je čas. Jako to dělá pan Bohuš, jemuž opět patří mé díky!

  • děkuji za komentář. máte pravdu, například paní Jourová na mě působí, jakoby byla řízená na dálku, takový je její projev. Mějte se hezky.

 2. Děkuji pane Petře. Narazila jsem na informaci, že nové “evropské ” opatření Jourové/ oslovení paní neuvádím, ta osoba si ho nezaslouží/ má zakázat lidem posílat peníze, na provoz alternativních médií. Můžete k tomu něco zjistit?

  • děkuji za upozornění, ano, mluví o tom, že je potřeba lidi odříznout od peněz, od zdrojů, bez vaší pomoci bychom alternativní média provozovat nemohli, věřím, že se jim to nepodaří, solidarita lidí je silnější, přesvědčuji se o tom každý den. děkuji moc. mějte se hezky.

 3. Neuvěřitelné. Doslova mě leze mráz po zádech a cloumá se mnou vztek. Ta ježibaba se sice tváří jako kdyby povídala dětem pohádku o kůzlátkách a zlém vlku, ale přitom z ní, a s předstíraným úsměvem, padají fašistická prohlášení. A to navíc v době, kdy už někde se začínají chystat žaloby proti původcům té genocidy ze zločinů proti lidskosti a v době, kdy části společnosti už došlo, že vakcíny mRNA jsou zdraví a životu nebezpečné a inteligentnějším už došlo, že to není náhoda, ale plán genocidního záměru sloužící k redukci přemnožené lidské populace. (Ostatně, jako už v minulosti vícekrát) . Něco jsem o mikrobiologii a vektorových mRNA terapiích načetl, takže to co říkám si klidně obhájím i před imunologem.
  Když tu její řeč přeložím do češtiny tak je to ve smyslu vy, lidská holoto, my víme nejlíp co je pro vás dobré. Plně respektujeme svobodu slova a proto nebudeme tolerovat žádnou diskuzi ani opačný názor. Prostě vakcína je pro vás nejlepší řešení i kdybyste na ní měli umřít. Neopovažujte se o tom pochybovat. To je jedno z nejhorších vystoupení, co jsem kdy slyšel. Snad ještě horší než to co na zasedání vlády prohlásil v ČT 24 náčelník generálního štábu o nutnosti ČR jít do války proti Rusku.
  Jsem si vcelku jistý, že pokud se něco nestane, národy budou zničeny a zůstanou tady jen bezprizorní otroci.

 4. No, přiznám se, video jsem si prohlédl až nyní. A přiznám se i k tomu, že jsem se nechal tím Pfeizerem čtyřikrát očkovat. Ale. Ale nehodlám to očkování vnucovat ostatním, ať už tónem razantním nebo vemlouvaným.
  K samotnému článku. Co má společného nemoc (zde COVID – 19) s demokracií, jak praví p. Válek? A opět odpověď p. Válkovi, a to o dezinformacii. Každý si může pojem tohoto slovíčka vyložit jinak. Na to má právo. Ale daleko horší je, když ten jeho názor musí ostatní povinně šířit dále.
  Věra Jourová se opět vyznamenala. Proč do COViDu – 19 zatahuje konflikt na Ukrajině? Já o voze, ty o koze? A zpolitizování očkování? A co tedy ta Ukrajina? Není to protimluv? EU (a podvraťák ČR) mají mít “Dezinformační kodex”? Kde to jsme? Máme tedy podle pí. Jourové kontrolu o tom, co vidíme? A co s ní? Umlčet, udávat nebo vyhrožovat?

 5. Děkuji za tento pořad, bez vlídného a lidského komentáře pana Petra bych to vůbec nedal. To jako ze špatného filmu…

 6. Asi by bylo dobré použít řešení mého souseda,sousedka ho neustále udávala na úřadě . Zazvonil na ni a řekl : Jestli nedáš pokoj,tak tě omrdám. Od té doby má pokoj. A tahle paní by to potřebovala.

 7. Zajimave s cim vsim souvisi takova injekce…

  Kovid pas bude neco jako prukaz clena strany, jen svou vernost musite prokazat i injekcemi do vlastniho tela.

  Jak budeme casem ziskavat informace? Mohou napr. blokovat i jednotlive stranky na webu, ne jen cenzurovat youtobe nebo soc.site. Desi me, ze vse je na jedinem miste – na internetu.

  Take snaha mit vse v mobilu je desiva, obcanku, banku (a tu propojenou s podpisem na uradu), poloha, soc.site, hudbu, knihy…

  Existuje vedecky ustav AV, ktery zkouma toxicitu nanocastic. Dalsi odbornik do diskuze. Seznam jejich vedl. ucinku sedi. Vakciny nezminuji.

  A chysta se uprava osnov skol. Utok ze vsech stran…

  Eva

 8. Konference jen jednou na youtobe.
  Asi samy tusi, ze by v postkomunistickych zemich lidem nad takovym projevem rozsvitil varovny majacek. Evaa

 9. Dobrý den
  Moc děkuji panu Bohušovi za kultivovaný, klidný a věčný komentář.

  Jsem senior, věřící, také turista, vím že se to mnohým bude zdát jako nesmysl, blábol, myšlenka k neuvěření, ale to co už 3 roky sleduju, se mi jeví, že tyto dva lidi co bylo video a další mocné, ovládá ďábel vstoupený do jejich mysli.

  Oni mluví, vypadají hezky, ale co říkají je řízené ďáblem uvnitř nich v mysli.

  Tak opanoval celou Zemi.

  To že se přestalo 2,5 roku mluvit o Zdravém životním stylu, Sportování, Jíst hodně zeleniny a ovoce, Dělat vycházky nejlépe v páru a tím posilovat psychiku, Otužovat se studenou vodou, Dělat výlety, Turistiku, Jezdit na kole, Dívat se na veselohry, Nesledovat ďábelské horory před spaním a vraždy, násilnosti, Být pozitivní, Zpívat si, Mít hobby, Kutit v čem jsme dobří, Číst povznášející literatůru, Být nad věcmi, Mít osobní disciplínu, řád v životě, Plavat …

  O tomto všem mainstream média měla zakázáno 2,5 roku mluvit a nemluví do teď !!

  Protože to co celá tisíciletí fungovalo a funguje (viz výše) O TOM SE ZÁMĚRNĚ MLČÍ!

  A protože Zdravý životní styl, silná z něj imunita se zakázala sdělovat, o tom hovořit – Tím se v plné nahotě odhalila pravda o co skutečně jde.

  Tou mlčenlivostí se prozradili, sebe usvědčili ze špinavé hry s národem, se světem.

  Mlčení o Zdravém životním stylu – je odhalilo v plné nahotě!

  Jak jednoduše sami sebe odhalili jací jsou a o co jim jde ve skutečnosti.

  Zdraví to podle mě není, ale ovládání každého jednotlivce, sledování, diktát, otroctví všech lidí.

  Tak jak to má Čína.

  Ďábel v mocných chce ovládat každého, vytvořit nesvobody.

  Silné, velmi nezdravé ego u mocných a bohatých.

  Neví, že pak šťastní stejně nebudou, protože Štěstí je pouze kde je Přátelství, Svoboda projevu, Láska, Dobrota, Soucit, Dobrosrdečnost.

  Tyto vyjmenované hodnoty ďábel přesně nemá, význam jejich nezná, nechce znát.

  Přeji všem klid v srdci a ničeho se nebát.

  Ať se bude dít cokoliv, NIČEHO SE NEBÁT.

  DUCH V NÁS JE SILNÝ.

 10. DĚKUJEME pane Bohuši oba
  s manželem za veškerou Vaši aktivitu pro celý náš národ. Věříme, že každý spánek končí probuzením, k němuž mocně přispíváte.

   • Kormidlo je již otočené. Loď je však obrovská s monstrozní setrvačností, proto je její obrátka zdlouhavá a ne dobře patrná. Mějme důvěru a chovejme se tak, jako by byl směr již korigován. Hleďme tam, kam chceme jít. Přeji všem mír a klid v duši, pevné nervy a blahosklonnost lidskou.
    Děkuji, pane Bohuši, za vaši dobrou-činnost.

 11. … jako téma na další část filmu Blbý a blbější – be zkratce- pan Válek, bravurně ovládající angličtinu, zralý na psychiatrickou léčebnu a slizký had v podobě paní Jourové – kriminál za zločiny proti lidskosti.

 12. Dobrý den,
  děkuji za rozbor, skvělé.
  Paní Jourová mluví přesně jako sestra ze skvělého Formanova filmu ” Přelet nad kukaččím hnízdem”. Snad tento film novodobí cenzoři neuvrhnou do trezoru.

 13. Pane Bohuši, je neuvěřitelné, kam to šílenství doby je schopné zajít. Díky, opatrujte se a mějte příjemný advent v kruhu svých blízkých

 14. Dobrý den pane Bohuši i ostatní. Já myslel že za ty lži je lhář a americký agent Válek již dávno někde v chládku a on lže vesele dál. Jakmile někdo vede řeči na “obranu demokracie” tak je mi okamžitě jasné, že jde o prázdné řeči, že mi takový člověk lže a že ve skutečnosti jde o to jak mě obrat o peníze. Až prošetří nákupy vakcín za 74 mld. eur tak se budou všichni divit a odpovědnost neponese zase nikdo jak to tak u nás chodí.

 15. Stačí si přečíst vynikající knihu R.F.Kennedyho jr. “Skutečný Anthony Fauci” kde je skvěle popsáno, jak se tento gauner v období COVIDu 19 choval v USA a nejen před COVIDem. Nesmyslná propagace očkování a naopak bránil používání léků, které byly velmi účinné. Prostě prachy a byznys Big pharmy na prvním místě, veřejné zdraví až někde na konci. takže rady jakési Jourové a jakéhosi Válka vůbec nebrat v potaz.

 16. Na tento videodokument jsem znova po dvou nebo třech měsících znova narazil a stále si to nejsem schopen přebrat co se v hlavách těchto dvou ubožáků – pana Válka a paní Jourové stalo? Na Wiki mohu číst o Jourové rozvedená a má dvě děti? Jasné je, že s touto ženskou nikdo nevydrží. Zpět k oběma tedy Válkovi a Jourové – jedná se o morální mrzáky, kteří opravdu nemají žádné svědomí. Svým jednáním se stávají ostudou pro celý Český národ. Opravdu hanba za tento jejich projev. Dle mého jsou naivní a hloupí v jednom a to, že si myslí, že za toto jednání a chování nebudou nikdy předvedeni k zodpovědnosti. Je více než jasné, že jejich projevy jsou naprosto nepřijatelné.

 17. Wow, marvelous weblog format! How lengthy have you been running a blog for?
  you made blogging look easy. The entire glance of your web site is wonderful, let alone
  the content!

  Also visit my website :: lucky spins

 18. Do you have a spam problem on this website;
  I also am a blogger, and I was wondering your situation; many of us have developed
  some nice procedures and we are looking to swap techniques with other folks, be sure to shoot me
  an e-mail if interested.

  Here is my page Roulette Online

 19. Its such as you read my thoughts! You appear
  to grasp so much about this, such as you wrote the guide in it or something.

  I feel that you simply can do with some p.c.
  to power the message home a bit, however instead of that, that is excellent blog.
  An excellent read. I’ll definitely be back.

 20. Hey there I am so grateful I found your blog, I really found you by error, while I was browsing on Askjeeve for something else, Nonetheless I am
  here now and would just like to say cheers for a tremendous post and a all
  round enjoyable blog (I also love the theme/design), I
  don’t have time to read through it all at the moment but I have book-marked it and
  also included your RSS feeds, so when I have time I will be
  back to read more, Please do keep up the great
  work.

 21. I’m really enjoying the design and layout of your website.
  It’s a very easy on the eyes which makes it much more enjoyable for me
  to come here and visit more often. Did you hire out a developer to create
  your theme? Superb work!

 22. Hi, Neat post. There’s a problem together with your website in web
  explorer, may check this? IE nonetheless is the market leader
  and a good component to folks will leave out your magnificent writing because
  of this problem.

  Feel free to surf to my page – fun88

 23. If you are going for most excellent contents
  like I do, simply pay a quick visit this site daily for the reason that it provides feature contents, thanks

 24. fantastic publish, very informative. I’m wondering why the opposite experts of
  this sector do not realize this. You must proceed your writing.
  I’m confident, you’ve a great readers’ base already!

 25. When I originally commented I clicked the “Notify me when new comments are added” checkbox and
  now each time a comment is added I get several emails with the same comment.
  Is there any way you can remove me from that service?

  Appreciate it!

 26. Hey There. I found your weblog the usage of msn. That is a very neatly written article.
  I will be sure to bookmark it and come back to read extra of your helpful
  information. Thanks for the post. I will definitely comeback.

  Also visit my webpage :: joker123

 27. Hey there I am so thrilled I found your blog, I really found you by accident, while I was searching on Yahoo for something else, Anyhow I am here now and would just like
  to say thank you for a marvelous post and a all round thrilling blog (I also love the theme/design), I don’t have time to go through it all at the moment but I
  have bookmarked it and also included your RSS feeds, so
  when I have time I will be back to read more, Please do keep up the superb work.

 28. Hello there! This post could not be written any better!
  Reading this post reminds me of my good old
  room mate! He always kept talking about this. I will forward
  this write-up to him. Pretty sure he will have a
  good read. Thanks for sharing!

 29. Wonderful beat ! I would like to apprentice while
  you amend your site, how could i subscribe for a blog
  website? The account helped me a acceptable deal. I had been tiny bit
  acquainted of this your broadcast offered bright clear idea

 30. After I initially left a comment I appear to have clicked on the -Notify me
  when new comments are added- checkbox and from now on whenever a comment is added I
  recieve 4 emails with the exact same comment. There has to be an easy
  method you are able to remove me from that service? Many thanks!

 31. Excellent post. I was checking constantly this blog and I
  am impressed! Extremely useful information particularly the last part 🙂 I care
  for such information a lot. I was looking for this particular info for a very long time.
  Thank you and good luck.

 32. I know this if off topic but I’m looking into starting my own blog and was curious what
  all is needed to get setup? I’m assuming
  having a blog like yours would cost a pretty penny? I’m not very internet savvy so I’m
  not 100% sure. Any suggestions or advice would be greatly appreciated.
  Cheers

 33. hello!,I love your writing very a lot! share we be
  in contact more approximately your article on AOL? I require a
  specialist on this space to solve my problem. May be that’s you!

  Taking a look ahead to look you.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

šest − 3 =