Vyhledat na webu

Napadená imunoložka v pořadu České televize. Vnáší světlo do událostí

RNDr. Zuzana Krátká, Ph.D. Nejsme dezinformátoři, nešíříme lži a nesmysly. S podporovateli jsou nás desetitisíce. Začněme spolu mluvit. Jde o zdraví lidí.

Podělte se o Modrého jelena

4 komentáře: “Napadená imunoložka v pořadu České televize. Vnáší světlo do událostí”

 1. Má paní doktorka nějaký vědecký důkaz na SARS Cov 2?
  Jestli ano, tam mám o něj zájem, neboť Samuel Eckert vypsal 1.500.000, – EURO odměnu.
  Prosím nechť mne paní doktorka informuje. Děkuji

  • Super dotaz. I ti stateční stále lpějí na virech, na očkování (i když nepovinném), na chemických lécích,… Je to škoda.

 2. Paní doktorka je sice odvážná, ale má to svoje limity.
  Každý mikrobiolog a imunolog musí vědět a vyjádřit se ve smyslu, že tyto neznámé instrukce k výrobě proteinů v lidských buňkách, doplněné adjuvans, oxidem grafenu a někdy i neznámými RFID nanoprvky byly navrženy s jediným úmyslem, pomalu vraždit. Nejsem sice povoláním mikrobiolog, ale něco jsem si o tom přečetl a jsem si absolutně jistý, že RNA, ať už je od Moderny v kationovém lipoproteinu a nebo od Astry vložená do opičího adenoviru, nemá principiálně v buňkách co dělat. Jednak nepřináší efekt (T-lymfocity jsou “vyladěny” pouze na jediný protein), ale hlavně je zde mnoho úmyslně i neúmyslně způsobených nevratných vedlejších účinků. Proto nemá smysl ji podávat nikomu. Ani stoletým starcům, pokud se jich někdo nehodlá zbavit. Jsou v ní nebezpečné sekvence, reálně ohrožující lidstvo.

 3. P.doktorce moc děkuji, její práci sleduji.Jsem lékařka a vím, jak je těžké opozitní okolí ustát. Nejsme vrazi babiček, dezoláti a dezinformátoři ! Jsme slušní lidé, co se starají o nemocné lidi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

jedna × 5 =