Vyhledat na webu

Chceme dialog. Je nemorální ho odmítat

Dělat chyby je lidské. Není možné soudit důsledky chování bez příčin. U jednotlivců i iniciativ. Navazujme nová přátelství.

Podělte se o Modrého jelena

2 komentáře: “Chceme dialog. Je nemorální ho odmítat”

  1. Děkuji za Vaše postřehy a práci. Neuvěřitelné, že existuje člověk z ČT, který situaci ohledně novodobé cenzury, dehonestaci osob s jiným názorem, chybějícího dialogu atd.

  2. Někteří z nás se snaží mít oči otevřené ,ale vybírat si už je daleko složitější. Není už skoro z čeho. Slušným a normálním lidem se do toho dnešního bahna politiky už nechce a také nemají čas, protože radši dělají něco pořádného a smysluplného. A ti neřádi v české politice / čest výjimkám / se tam drží zuby nehty a pokud to jde tak těží co nejvíce. No a také přes prozatím plné nákupní košíky a nedostatek času při sledování ” obohacujících seriálů a stupidit ” v českých televizích nezbývá moc času na ” otevřené oči a vybírání si svých zodpovědných zástupců do státních orgánů. Těžké časy. Ale neklesejme na mysli. Ale i díky Vám pane Bohuši se snad ten bájný ” pták zdravého rozumu” z popela zvedne a setřese ten nános hlouposti a nespravedlnosti v českých zemích. UF ! To bylo, co ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

pět × 2 =