Vyhledat na webu

Jan Buzek, díl 1/2. Jsou naše dějiny zfalšované? Kdo řídí svět?  

Společnost je řízená informacemi. Měli jsme to celý život před očima a neviděli jsme to. Nová chronologie. Koncepce obecné bezpečnosti. Teorie řízení. O hymnách světa. O symbolech. Středověk a antika jsou z téhož období? Když si to přečtete, změníte se. V knihách na Nakladatelství Zakázané vzdělání: https://www.zakazanevzdelani.cz/, (191) Zakázané Vzdělání – YouTube, https://www.youtube.com/@Jine-Dejiny

Podělte se o Modrého jelena

5 komentářů: “Jan Buzek, díl 1/2. Jsou naše dějiny zfalšované? Kdo řídí svět?  ”

  1. Ty rozhovory jsou čím dál, tím více slabší. Možná to dělá okurková sezóna.
    Ale. Ale v rozhovoru padlo jedno slovo, a to Česko. Nelíbilo se ta Havlovi, nelíbí se to i mně. Takže, kdyby jakákoliv politická strana přemýšlela, tak název ĆESKO nechala přejmenovat na Čechy a Morava. Od Ječmínků by dostala dosti hlasů. Vždyť také máme státní útvar Bosna a Hercegovina.

  2. Naopak tento rozhovor vnímám jako velice podnětný. Není potřeba souhlasit, ale je zábavné se zamýšlet nad historickými nesrovnalostmi. Ostatně každý zná rčení, že historii píší vítězové. Stejně tak je fascinující pozorovat, jak se dnes (ze dne na den) přepisuje historie stará sotva 60-80 let.

  3. Díky za mnoho inspirací a myšlenek, které jsou pro běžné lidi odchované školstvím a propagandou(komunistickou i současnou liberálně hybridní) naprosto nepřípustné. Jsem pro svobodné bádání, osobně jsem došel při studiu dějin a pomocí určitých logických myšlenkových metod ke stejnému závěru, tedy, že dějiny jsou v mnoha věcech zfalšované ve prospěch posílení vlivu mocenských struktur. Je celá řada témat a událostí, které se nestaly tak, jak se píše v historických knihách a hlavně učebnicích. V podstatě i datování archeologických kultur bude nutné přehodnotit a konkretizovat. Osobně mě překvapuje důkladnost a rafinovanost, s jakou falzifikátoři dějin postupovali. Témat a událostí je skutečně stovky a tisíce a sahají daleko do starověku. V jednom z evangelií je napsáno, řekl to údajně Ježíš Kristus: Poznáte pravdu a pravda vás osvobodí. A to myslím vystihuje i práci a snahy pana Buzka. Zdravím, přeji mnoho badatelských úspěchů. Jste badatel, i když říkáte, že nejste:-)

  4. Děkuji, super poznatky. Já se teď věnuji Petru Vokovi a čím dál víc zjišťuji, že to byl skvostný člověk a vlastenec. A o Moravě v kontextu předbělohorské doby jsem si udělala obrázek takový, že už tehdy Čechy podrazili, radši zvolili svojí cestu a výsledkem nejednoty vzniklo podhoubí, které vedlo k Bílé Hoře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

šestnáct + dva =