Vyhledat na webu

Jak se dostat z tunelu?

Rozmíšky kvůli shromážděním. Kritika druhých. Hana Schindler. Mentální kouč, Rakousko.

Podělte se o Modrého jelena

3 komentáře: “Jak se dostat z tunelu?”

  1. Pí. Schindlerová je velice hezká dáma, ale působí dosti dobroserově. Musí se ovšem ocenit její výborná čeština. P. Bohuš nahodil téma demonstrací, které ji možná rozhodilo, proto takové její roztomilé žvatlání.
    Demonstrace? Ne! Proč? Jakákoliv demonstrace proti vládě, ať malá nebo generální (kór, kdyby ji svolával Středula) nebyla účinná, pokud by se nevyskytl nějaký incident. A ti, co volili současnou koalici, ji budou volit znovu. Nepoučitelní, krom podnikatelů (“jejich” ODS).
    Takže si zopakujme roky 1938 a 1968. Každý se na nás vykašlal. Až to Rusové vezmou “jedním vrzem” a nebudou se na nic ohlížet, tak spolknou i tu “svobodnou a demokratickou” ČR bez ohledu, že ČR je v NATO. Pak se můžeme opět těšit na převlékání kabátů.
    No, ještě poznámka. Anna Netrebko je rovněž rakouskou státní příslušnicí. A ejhle! Praha odmítla její koncert, zatímco Berlín ji srdečně pozval. Připomíná nám to něco?

  2. Pane Bohuši, máte krásnou práci, rozhovory se zajímavými lidmi, Vaše komentáře nemají chybu, jsou inteligentní, podle mne upřímné a pravdivé. Vy, kdybyste byl naším prezidentem, tak to bych byla hrdá, bohužel nyní není na co…..

  3. Hezky den. Jak jednoduché to je … “ změň sebe a změníš celý svět “. Děkuji za to ,co děláte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

čtyři × čtyři =