Vyhledat na webu

Vít Rakušan natáčí videa v autě

Vít Rakušan má starost, abychom si neublížili slovem. Snaží se pracovat jako jako jeden z těch, kteří natáčejí videa z auta. Říká jim lajvkaři. Nachystal si pro nás první video a my se podíváme, co z toho pro nás vyplývá.

Podělte se o Modrého jelena

26 komentářů: “Vít Rakušan natáčí videa v autě”

 1. Myslím, že pan Rakušan má bláto na hřišti, lépe řečeno nasráno v kalhotách.

  Osobně mám strach, že lidé jej nebudou hladit slovem, ale lopatou po zádech.
  Proto má v gatích tu šlamastiku.

 2. Pan zoufalec ministr cenzury, pardon, vnitra se snaží zneužít a znemožnit, tímto svým nainscenovaným lajfkařením, jednu z možností svobodného(?) projevu názorů. Samozřejmě pro svou potřebu potírání svobody slova a názoru. Evidentně bylo cítit tento směr, když vlastně tím, že říká, že s lajfkařením existuje svoboda projevu, ihned následně ji nazývá “poplašnou zprávou, lží a šířením nenávisti a násilí”. Prostě přesně podle svého zvráceného myšlení je i jeho zvrácený projev. Neříká nic jiného, než to, že “jediná pravda” je od něj a jeho zrádných spolupachatelů a běda těm, kdo se jen malinko od ní odchýlí. Totalitní myšlení nezakryješ, je to marné, je to marné….je to marné.

  • Je to tak, jak říkáte. Z Rakušanova videopokusu o vyhrožování lidem, kteří nebudou ani pravděpodobně nikdy pozváni do veřejnoprávní televize, aby tam mohli říkat svůj pohled na věc a kterým tedy nezbývá nic jiného, než to říkat jinou formou, to bylo cítit na 100 honů. Kdyby to chtěl říct obecně všem lidem, tak udělá tiskovou konferenci, nebo veřejné prohlášení jinou formou, ale tohle bylo evidentně čistě jen pro určitou skupinku lidí…

 3. Ten hovor p. Rakušana je celkem neškodný a P. Bohuš jej zbytečně nafukuje. Jo, od ministra vnitra je tam cítit trochu strachu, když se zmiňuje o “ilegálních skupinkách”. Ostuda s Annou Netrebkou bude pokračovat dále a pan Pospíšil nemá rozhodující slovo. Jeho aktivita se mu jednou vymstí.

  • Mýlíte se, pane Restarte. Pan Bohuš to vůbec nenafukuje. Jen zcela po právu zesměšňuje toho amorálního politika, který je, bohužel, aktuálně naším ministrem vnitra. Nejde o škodnost nebo neškodnost tohoto konkrétního hovoru (alias promluvy k občanům) z auta. Závažnější je škodnost tohoto ministra, škodnost jeho činů, škodnost jeho názorů, škodnost jeho osobnostního nastavení. Každý počin, který ukazuje nízkost tohoto milovníka pytlů na mrtvoly, je žádoucí a potřebný.

   Velká úcta práci pana Bohuše.

   • Nám drahá Jano. Přílišný obdiv škodí, to platí i pro hezká slova p. P. Bohuše.
    Jestliže p. Rakušan volá do telefonu (mobilu) haló, haló, tak pozastavovat se nad tím, je úsměvné. To platí třeba pro ten začátek kritiky p. Bohuše.
    Jistě, ministr vnitra je téže nebezpečím pro naší republiku, ale jak už jsem zde jednou přispěl, nic se do voleb PS nezmění.
    Takže, od různých dobrodějů, kteří to s námi myslí dobře, je to marné volání.

     • Nám drahá Stáňo. Web si můžeme přece vybírat jaký chceme.
      Ostrakizace v tomto případě není na místě. Když může kritizovat P. Bohuš, proč bych nemohl kritizovat já? Kde to žijete?

 4. Pospíšil se zbytečně stará o to po čem mu nic není p.Netrebko je světoznámá operní zpěvačka on by se měl raději starat o svůj otvor který používá kde kdo

 5. Nevážený Víte Vokoune, ty jak si sedneš do auta a staneš se Livekařem, tak je to poplašná zpráva jedna vedle druhé. Ty umíš jen vyhrožovat a přikládat pod kotel, který jednou bouchne a bude to brzy. Už to cítíš pod prdelí , to horko ? Koukni se pod sedačku, jestli ti tam něco netiká, to pro tvojí bezpečnost.

  • Takhle bych to neformuloval. Jsme přece demokratický stát a prozatím nežijeme v chaosu jako třeba ve Francii. Možná, že právě přílišná demokracie i svoboda škodí.
   Atentáty byly k ničemu, možná revoluce ano. Tu ale v ČR nečekejme. Lidé jsou zde usedlí a bojí se, tak jako za socialismu. Ani demonstrace, jak vidno, nepomůžou.
   Zbývá vyhlášení generální stávky, a to ne na hodinu, ale třeba na celý týden. Ovšem, od drobných podnikatelů to nečekejme, kšefty by jim utekly. Stávku by měly vyhlásit odbory, ale s panákem a ostudou Středulou to nelze.
   Takže to vše musíme překousnout a počkat si na další volby do PS. A prosím, k volbám do EU nechoďme.

   • Já k volbám do EU například ani chodit nemůžu. Za náš volební okrsek tam prakticky nikdo nekandiduje, tudíž se u nás ani nekonají. :/

    • Vážená Zuzano,
     děláte dobře a doufám, že i kdyby u Vás ta možnost byla, že byste do EU mohla volit, že byste nešla.
     Proč? Když si odmyslím ty prachy, kam normální smrtelník nemůže dosáhnout. tak k čemu ti europoslanci tam jsou? Ze začátku při vstupu ČR do EU to bylo užitečné. Viz např. sjednocení norem, např. abyste měli stejné zdířky do zásuvek. Pak vykazování složení potravin. Atd., atd.
     Dnes se spíše jednání EU zaměřuje na zbytečné, převážně sociální otázky.
     A člověk, které mu jste věřila, Vás nakonec zklame. Viz např. Jourová, která si agendu lidských práv neměla vůbec brát. Holt, jako komisařka na tom bude lépe. A určitě, její navrhovatel, tj. zde ANO, taktéže nebude s jejím výkonem spokojeno.
     Vycházejme tady, že EU jde proti normálním lide, tak jako náš současný stát, a proto volby do EU příštího roku negujme.

 6. Ministr Rakušan je prostě a jednoduše prase. Tečka.
  A tímto ho hladím. A hladím. Až…

 7. Citace z “Totiž vím, že moje pravda i moje svoboda slova má svoje hranice. Ty hranice určuje zákon.” Tvrdí pán ministr vnitra, Vít Rakušan, stopáž cca 12:18,

  To jako doopravdy, myslí seriózně, že “moji pravdě” určuje hranice nějaký zákon? To jako, že fakt? Máme zákon v ČR, který definuje kde jsou hranice pravdy?
  Asi jsem si to zapamatoval špatně. Myslel jsem si, že pravda je PRAVDA, která má zvítězit nad LŽÍ a NENÁVISTI.

  Pravda se totiž pane brzy exministrante nedá spoutat, žádným Zákonem, ani státním ani církevním. PRAVDA nemá žádné přídomky, není ani moje ani tvoje ani jeho. Pravda je prostě PRAVDA. Sama o sobě, je Pravda. Bez adjektiv! Tečka.

  Jenom kdo mu toto vysvětli? Zákon určující hranice pravdy neexistuje ani nikdy moji, tvoji

 8. Jen dokončím smysl posledního odstavce: moji, tvoji vypusťte, nevím jak mi tam “naskočily”?
  Takže, ještě jednou:

  Jenom kdo mu toto vysvětlí? Zákon určující hranice pravdy neexistuje, ani nikdy nemůže skutečně existovat. Že se o to snažili, (viz feudalistmus, fašismus, nacismus, komunismus) a ještě se o to budou snažit (viz návrh “zákona” o nadřazenosti jediné pravdy WHO, nad všemi zákony jakéhokoliv státu na světě, které prosazuje OSN, to je neofašismus), to ano. A bude ještě hůř.

  To jako fakt si někdo myslí, že si uzakonníme PRAVDU? Brrr.

 9. Ptám se: Vysvětlete mi někdo, jak to, že když kdokoliv na veřejnosti nebo i v soukromí, a pak to vyjde najevo, třeba vysloví německy: “Věrni Zůstaneme”, (S… H…!) prostě a jasně vyslovuje pozdrav nacistické třetí říše. Může nebo nemůže být za tento projev právně postihován? Není to propagace symbolů fašismu atd.? Je nebo Není? Co je tady špatně, když vlastně říkám “Věrni zůstaneme”? Řekneme si, to je dávné historie. To, už skoro nikdo nepamatuje. Dnes to má svůj původní význam?!

  A co když někdo, třeba politik, třeba ministr vlády ČR, na závěr svého veřejného projevu, zvolá: “Sláva Ukraine”, je to také jen pozdrav, oduševnělý podrav ukrajinských vlastenců. Něco jako věta JFK: “Ich bin auch Berliner”.

  Komu sláva, tomu sláva, komu čest tomu čest, komu zůstaneme věrni tomu zůstaneme věrni. Komu jsem já Berliňan, tomu jsem já Berlíňan (samozřejmě Západní Berliňan).

  Není to pozdrav, historický pozdrav UA Nacistů, Banderovců atd. na konci II. světové války, a po ní, a dodnes jim i zůstal jejich pozdravem. Je možné, že dnes ani tak moc skandální není? Je prokazatelné, že se tak oni zdravili, psali, tiskli v záhlaví svých novin atd. Řekneme si, i tady, to je dávné historie. To, už skoro nikdo nepamatuje. Dnes to má svůj původní, neškodný význam?!

  Nebo si řekneme, abychom to obhájili, že: “Když dva dělají totéž, není to totéž?” Či možná: “Co je dovoleno Jovovi, není dovoleno volovi”?

  Jsem toho názoru, že by to úřadující ministr vlády ČR, ale vlastně nikdo kdo má české občanství, neměl bez trestně provolávát!! Je to stejně nevkusné, jako by takový někdo, třeba, že je ministr, neměl říkat, kdyby vítal nějakou čínskou delegaci, na závěr svého projevu zakončit, třeba i čínsky: “Sláva Mu, Sláva Maovi” či “Věrni zůstaneme, velkému vůdci Maovi”!!! Některá historická událost, totiž vrhá velmi dlouhé stíny, přesahující i naši dnešní dobu.

 10. Zákon určující hranice pravdy? To by bylo snad možné, jenom ve státě, kde by PRAVDA byla zákonem klasifikována jako ZLOČIN, nebo ne? Bylo by TRESTNÉ ji říkat doma, ale i takhle veřejně, a dokonce i myslet si ji, by bylo ZLOČINEM. Bylo by to proti zájmům státu a vlastně i CIVILIZACE. Nebo se mýlím?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 × tři =