Vyhledat na webu

Přeočkování čtvrtou dávkou

Média a politici rozdělují společnost. Očkování není víra, ale zdravotní úkon. Otevírají se očkovací centra, ale společná diskuze o vědeckém základě vakcín stále chybí. Co si myslí ministr Válek?

Podělte se o Modrého jelena

9 komentářů: “Přeočkování čtvrtou dávkou”

 1. Petře, díky za rozbor. Tady ani tak nejde o rozdělování společnosti. Společnost byla, jest a vždy bude rozdělená, a to přinejmenším na dvě základní skupiny. Na ty, co o životě uvažují výhradně živočišně, jakožto o příležitosti vytěžit do maxima veškeré bonusy, aniž by řešili mravní dilemata, pak zemřou a po nás potopa („Jen jednou žiješ – každé chvíle je škoda, které neužiješ.“) a skupinu, která si je vědoma metafyzického rozměru života, včetně mravních kategorií. Tito krkavci v bílých pláštích, mediální marionety a političtí maňásci pouze vytěžují onu první skupinu. Umocňují jejich iluzi o zdravíčku, štěstíčku a dlouhém životě a transformují je ve falešnou víru, při čemž jejich zájem je stejně hmotný, jako jejich obětí.

 2. Starší lidé nemají šanci se pravdu nikde dovědět. Svatá bedna je zaprodana a jenom lže. Ale i tak si myslím, že na očkování půjde min lidí. Redaktorka není sama, co nosi roušku. I v horkém počasí lidé nosi dokonce venku roušky 🙈, Strach, nervy. Mají to už v sobe a psychických problému je velmi těžké se zbavit. Válek bude lhát dlouho, nema svědomí. S takovými lidmi nic neuděláte. Ale ☝️, všechno má svůj čas 😊

  • Očkování ubohou zástěrkou není, jedná se o odlišné problémy, ne hrušky s jablky. Očkování se týká – a bude – každého jednoho z nás, nyní včetně dětí. Je na každém jak se rozhodne. Ale měl by mít informace, a ty nemá. Proto po nich lidé pátrají, kde se dá. Mediální masáž je jednostranná, diskuse zakázána, odlišné názory dehonestovány, odborníci mnohdy pranýřováni a vyhazováni z práce, či umístěni na seznam dezinformátorů, do novin či TV nevpouštěni. Selhává právní stat …a kupodivu, nikdo za to není odpovědný. Dívám se kolem se smutkem a pocity bezmoci, nikdy nečekala, že se nečeho takového dožiju, že je to vůbc možné… Při rozhodování o vakcíně mám jasno. Jestli mám pravdu já, uchráním se a mohu pomoci své proočkované rodině ve zdravotních potížích (půjde-li to…) Jestli nemám pravdu, kdykoliv to mohu, budu-li chtít, napravit. Proč právě tato úvaha ? Profesor Jiří Beran léčil covid pacienty běžně dostupným léky a postupy, a nikdo mu neumřel. Zdůrazňuji : NIKDO. Svůj lékopis poskytl i MZ. Ta ho nejen nepoužila, ale prof. Berana umístili na seznam dezinformátorů. Ale na covid u nás zemřelo přes 40 tis. lidí… Proč lékaři ordinovali po telefonu paralen a volejte si rychlou, až Vám bude zle ? To mě ještě nikdo nevysvětlil. Ví to někdo ? Proč Isoprinosin či Ivermektin nikde nedostanete ? Proč není pacient prohlédnut včetně laboratoře, a individuálně léčen hned od začátku, přece jsme každý jiný……takových otázek mám desítky…….nečekám, že mi v TV nebo sám Válek řekne něco uspokojivého.

 3. Nestačím se divit v čem je problém- kdo chce si nechá dát očkovací dávku, kdo nechce tak si ji přece nedá. Nevím o čem se vede zbytečná diskuze. Spíše se zaměřte na inflaci, ceny elektřiny, benzinu, plynu, vláda podporuje válku – zabijení lidí na Ukrajině dodávkami zbraní za peníze z našich daní. To je současný problém. Očkování je pouze ubohá zástěrka ostatních problémů.

  • Pán Bohuš sa zameral na problém, ktorý nie je o nič menší ako Vami menované. Naopak, týka sa väčšiny ľudí na planéte. Očkovanie proti C19 je – podľa vyjadrenia mnohých odborníkov – skôr génová manipulácia a jej dlhodobé následky na ľudstvo sa nezávislí vedci ani neodvažujú predpovedať. Aj z dobre overiteľných serióznych zdrojov vieme, že po týchto “vakcínach” majú mnohí ľudia množstvo nežiadúcich účinkov a eviduje sa veľa úmrtí. Vzhľadom na to, správy jednostranne a pozitívne propagujúce tento zdravotný úkon medzi ľuďmi sú vysoko nezodpovedné a trestuhodné. Treba na to upozorňovať. Ľudia, a nie len tí starší, pod vplyvom propagandy uveria všetkému. Aj tomu, že tráva je modrá a nebo zelené. Kto bude zodpovedný za ich zlé rozhodnutia..? Len oni sami? Ďakujem Petrovi za komentovanie tohoto fatálneho zlyhania morálky v médiách.

 4. I když ČT a většině našich politiků nevěřím už dlouho, COVID jsem si vyhodnotil jako existující virus o kterém toho stále nevíme dost. Zda unikl z laboratoře nebo vzešel z přírody se snad my nebo naši potomci jednou dozvíme.
  Že organismus každého z nás je jedinečný a infekční dávka je menší u starého a nemocného člověka je snad pravda.
  Z historie víme, že existovali lidé imunní třeba i vůči moru.
  Víme snad jistě, že virus má určité rozměry v řádu nanometrů a že jej tedy lze i mechanicky zachytit. Je snad tedy dovoditelné, že dobrá rouška, správně použitá může alespoň snížit vdechnutou dávku. Špatná a dlouho používaná v infekčním prostředí a následně nošená v neinfekčním prostředí může situaci naopak i zhoršit.
  Jistě i mezi vědci se najdou lidé, kteří na objednávku vytvoří cokoliv, přesto si myslím, že většina nikoliv. A přes tuto většinu by jistě neprošel škodlivý produkt. Proto jsem uvěřil (protože sám to neumím posoudit), že vakcína bude mít větší klady než zápory a proto jsem se nechal ve svém věku očkovat. S možnými vedlejšími účinky jsem se zatím nesetkal a dlouhodobé účinky v mém věku již neřeším.
  Že byla a je tato vakcinace pro mnohé především byznys nepochybuji.
  Že toho politici zneužili k utahování šroubů je jasné.
  Otázkou zústává, zda to celé bylo a je záměrné.

 5. Člověku je těch neinformovaných , nejen starších lidí , líto. A někteří , nebojím se říci , i hloupí lékaři , se i z finančních důvodů propůjčují k této , dnes už se ví, že lživé propagandě. A jak to tam bylo ? Co si myslí ministr Válek ? Ministr Válek nemyslí , ten už jenom poslouchá . Jak pejsek. Pardon. Howgh !

  • Prosím o informace CO se už ví s jistotou. Pokud vím, skuteční odborníci ze souvisejících oborů stále nejsou jednotní.
   Propaganda je vždycky neobjektivní protože to je propaganda ( veřejné šíření myšlenek, názorů s cílem získat přívržence )

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

17 + deset =