Vyhledat na webu

Rozhovor pro Slobodný vysielač. V čase a pořadu Na prahu změn.

V rádiu Slobodný vysielač jsme si povídali se Stanislavem Novotným, bývalým policejním ředitelem České republiky a předsedou asociace nezávislých médií v České republice. Povídali jsme si o minulosti, současnosti i budoucnosti. Zvláštní okamžik, když se vás vyptává přímo policejní ředitel. Píšu to však s nadsázkou, protože ve skutečnosti to bylo příjemné a povzbuzující setkání, Stanislav Novotný je milý a vzdělaný člověk.

Na začátku jsme si povídali o mých začátcích, něco málo z dětství a o mém příchodu do tehdejší Československé televize, později jsme se přesunuli k médiím, manipulacím, covidu, válce na Ukrajině a probouzení se z našich iluzí. K tomu, že stojíme na prahu změn. Rozhovor proběhl v pondělí 21. března.

Začíná jaro a letos to bude těžké probouzení. Přesto je třeba věřit a bojovat, nic jiného nám nezbývá. Je jen na nás, zdali budeme žít v iluzích anebo prohlédneme a něco s tím uděláme. Každý může pomáhat v rámci svých možností, každé zrnko písku nasypané do soukolí zla se počítá. Pamatujme, že mocní jsou naši podřízení, nikoliv vládci.

Podělte se o Modrého jelena

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

čtyři × 1 =