Vyhledat na webu

Pozvánka na Zuberecké chodníčky. Setkání s Modrým jelenem a odborníky

Vážené dámy a pánové,

srdečně Vás zvu na první mezinárodní setkání Čechů a Slováků v diskuzi s Modrým jelenem a moderátorem akce Petrem Bohušem.

Účastníci, odborníci diskuze:

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová, bojovnice za práva lidí, kandidátka na senátorku Senátu PČR

MUDr. Ján Lakota, CSc., lékař a vědecký pracovník, onkolog, bojovník za pravdu ve zdravotnictví, za zdraví lidí

Mgr. Petr Vrána , ředitel Základní a mateřské školy Troubky, kandidát na senátora, bojovník za zdraví a práva dětí a práva rodičů

MUDr. Radoslav Čičala, lékař v oblasti psychiatrie, bojovník za pravdu při odhalování globálních souvislostí, pomocník v zlepšování kondice našeho psychického stavu v nelehké době

Jako účastník diskuzí přijede i Daniela Špiritová, tvůrkyně portálu bezpressu.news, zpráv a videí z USA a ze světa. Chystají se i další hosté, postupně je budeme zveřejňovat.

Jak se na akci dostanete. Ubytování, doprava:

Vše potřebné najdete na letáčku. Záměrně jsme volili meditativní prostředí uprostřed lesů a hor, abychom byli pospolu, nerušil nás smog města a měli jsme klid k přemýšlení a načerpání sil do dalších bojů za naše životy, zdraví a svobodu.

Ubytování se dá v Zuberci sehnat poměrně levně, cca 13 Eur za noc. Pokud budete potřebovat, rád vám s tím pomohu, napište mi.

Doprava je také jednoduchá, vlakem RegioJetem, Pendolinem atp. z Plzně, Prahy, Ostravy, Žiliny, Bratislavy a podobně, do Liptovského Mikuláše, zde přesednout na autobus a dojet cca 35 km do Zuberce. Cena za celou cestu je například z Ostravy cca od 275 Kč.

Autem například z Ostravy je to po dálnici přes Polsko cca 185 km. Už se na mě obrátily dvě dámy z Prahy, abych je propojil s někým, kdo má auto. Pokud nabídnete místo v autě pro někoho dalšího anebo sháníte místo, napište mi. Možná Vás propojím s dalšími účastníky.

Udělejte si prodloužený víkend třeba už od čtvrtka nebo do pondělka. Stojí to za to. Klid, příroda, procházky, túry, 15 km jsou termální lázně Oravice, další například v Chocholow – největší termály v Polsku (chocholowskietermy.pl), anebo Bešeňová, Tatralandia.

Těším se na Vás.

Petr Bohuš, Modrý jelen

Podělte se o Modrého jelena

2 komentáře: “Pozvánka na Zuberecké chodníčky. Setkání s Modrým jelenem a odborníky”

  1. Právě jsem objevila Modrého jelena. Je neděle 18.9.2022, 4:15 h. Nechápu, že jsem o vás ( Modrý jelen) nevedela dříve. Ale na některé věci není nikdy pozdě. Mohu se prosím, připojit a pro začátek sdílet vaše aktivity, příspěvky atd…aby se s nimi seznámilo co nejvíc lidicek?

    • Dělejte, co můžete :-), paní Lindauerová a přijeďte na Zuberecké chodníčky, chystají se tam i novináři z SK a ČR. Musím k tomu natočit další informativní video :-). Děkuji za přízeň a prosím, šiřte Modrého jelena. pb

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 × tři =