Vyhledat na webu

Napadená žena. Hnutí odporu. Kraví výkaly. Podivné rady

Diskuze není možná. Jiný názor je produktem proruských trollů. Pozor na to! Taková je pravda těch, co si myslí, že se bez nich neobejdeme, že nás mají řídit. Naštěstí jich není většina a my máme možnost to změnit.

Podělte se o Modrého jelena

7 komentářů: “Napadená žena. Hnutí odporu. Kraví výkaly. Podivné rady”

 1. Tak SPD – regulérní politická strana , která má zastoupení v parlamentu a jako jediná má šanci i program nějakou změnu přinést by uvítala podporovatele z nově vzniknuvších subjektů. A takto by to mělo smysl. Pořád nové strany – straničky , spíše tu ” odbojovou ” scénu tříští a ničeho tak dosáhnout nepůjde. Klon OF už šanci nemá. Nevstoupíš dvakrát do stejné řeky , praví stará moudrost. Nevím, chce to diskusi a pak reálné činy. Zareaguje někdo ? Pozn. nejsem členem SPD ani jiné strany . Je to jen názor.

  • SPD je stejná parta zaprodanců, jako ti ostatní. To jen pan Okamura hraje divadlo. Psala jsem mu na jaře, aby se pokusil přesvědčit sněmovnu a kompetentní lidi k dojednání smlouvy s Ruskem o dodávce plynu do ČR. A nepřišla žádná odpověď. Čas ukázal jeho aktivitu (spíš neaktivitu). Oni si na opozici jen hrají, je to divadlo pro lidi, ale spolupracují úplně všichni. Nutná je občanská neposlušnost a odpor. Je potřeba, aby si lidé sami zjišťovali informace z více zdrojů na sobě nezávislých. Oni mají na programu dne depopulaci lidstva a to jim nesmíme dovolit.

   • Souhlas psal jsem Okamurovi v podobné věci,rovněž žádná odpověď. Jenom ohrane kecy z jeho fb profilu.

   • Nesouhlasím, ale názor respektuji. Spíše bych doporučil seznámit se blíže s jejich programem a aktivitou třeba p. Okamury , Kobzy , Fialy ve sněmovně. Ti opravdu pracují ve prospěch českého lidu. Proto pětidemolici například. A ne, že ne. Člověk by spíše preferoval objektivní stanovisko . Takové ty zavilé postoje ještě nikdy nikomu nepomohly. Ale proti gustu …

   • Nesouhlasím, leč respektuji tento názor. Ale .. ” Oni mají na programu dne depopulaci lidstva” … toto je opravdový NESMYSL !
    To jste asi četla Schwabovy a Gatesovy bláboly. A to máte pravdu. Těm to opravdu nesmíme dovolit . Ale vkládat to do úst SPD moc korektní není. Ale chybovat je lidské . Stane se. Ať se daří.

    • A to je zajímavé.28. června 2022 probíhala ve Zlíně Valná hromada VAK Zlín . Radek Novotný který se touto problematikou vody dlouhodobě zabývá , podle svého vlastního vyjádření , obeslal všechny partaje včetně SPD jak se k věci strany staví. SPD ,nereagovala. Tak jsem napsal Okamurovi , reakce ? 0 . Na 3.9. je svolána do Prahy na Václavské náměsti . Jedním z organizátorů je Ladislav Vrábel , který ve svém vlastním vyjádření pozval i Okamuru, zatím stále …nic.Strana , parlamentní strana s více než půl milionem voličů má značnou sílu , měla by tedy spolupracovat s ostatní alternativou vůči vládě demolice ČR a to nejen parlamentní prací ale i tím, že její voliči a příznivci vyjdou do ulic. Proč se tak zatím nestalo? No to ví jistě vedení SPD lépe než my zde na těchto stránkách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

19 − 14 =