Vyhledat na webu

Cenzoři mají políčeno na Modrého jelena

Smazali nám na YouTube příspěvek s paní Janou Zwyrtek Hamplovou, kandidátkou do Senátu, přestože v rozhovoru paní Jana neříkala nic, co by lidé neměli vědět. Cenzura je absurdní stejně jako politici, kteří se o nás vůbec nestarají. Ještěže si umíme pomáhat sami. Modrý jelen žije.

Podělte se o Modrého jelena

5 komentářů: “Cenzoři mají políčeno na Modrého jelena”

  1. Rakušanovo gestapo je velice čilé, musíte si zvykat, ale hlavně zjišťovat jména těchto, až přijde čas zúčtování a že přijde na to mohou vzít jed.

  2. Ahoj Petře, dle mé zkušenosti cenzorské zásahy probíhají na základě udavačů vzkříšené sorty domovních důvěrníků. Obsahy sice prověřují softwary, ale většinou se prostě najde protektorátní krysa. Motivaci a angažovanost cenzorů bych shrnul větou – Čím více se lže, tím větší nedůvěra, čím větší nedůvěra, tím větší agresivita lhářů. Už jim vadíš, ale to znamená, že to děláš výborně.

  3. No, mně na youtube kanále vyhrožují, že když natočím video o Ukrajině, tak mi budou videa znepoplatněna za reklamu, nebo zabráněno reklamě. Přitom já točím covery anglosaských songů. Doba je šílená a šílený je Západ. Kam se dostal současný Západ, je podle mě horší, než co si pamatuji z Československa 80. let.

  4. Jsem přesvědčený, že tato vláda padne nejspíš už do vánoc. Ale nebude to přičiněním občanů. Většina totiž nechápe, co se kolem nich děje a část těch co chápe, se zase bojí, že ztratí zaměstnání, klientelu, svobodu apod. Probuzených a hrdinů v jedné osobě (jako je např. zdejší p. redaktor Bohuš) je zatím málo. Tato loutková vláda, ovládaná neokonzervativci, bude obětována globalistickým zájmům, stejně jako teď vláda Borise Johnsona, Draghiho, Scholze….Ten po letech vyhrabaný skandál na magoši je první výstřel. A budou další. Kauz je dostatek. Prostě tyto vlády budou obětovány a nahrazeny jinými. Ale vše bez vlivu obyč. lidí na tyto procesy.

  5. Nechce se věřit, že jsme se k cenzuře v této zemi opět dopracovali. Že svět lidí pomalu degeneruje už je zřejmé. Jo a naše současná vláda ? To je na demisi. K tomu už není třeba slov. p. Bohuši – díky a držte se. Závan zdravého rozumu vždy prospěje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × 2 =