Vyhledat na webu

Primum non nocere. V první řadě neškodit

Rozhovor s lékařem Vladimírem Čížkem. O jeho zvídavých otázkách. O našem zdraví. O semináři v poslanecké sněmovně, který byl a nebyl.

Podělte se o Modrého jelena

17 komentářů: “Primum non nocere. V první řadě neškodit”

 1. Pane Bohuš,sleduji Vas a moc me pomahate v teto nelehke dobe,véřim,že nejenom mé,jste úžasný s jakou nonšalanci a klidkem dovedete vše pojmenovat.Ješte jednou díky za Vás a přeji krasné Vánočni svatky v pohodé a hlavne ve zdravi.

 2. Super rozhovor 👍 Můj názor je, že to je plánovaná depopulace. Psychopati jedou na plné obrátky. Je mi ze všeho zle, a nechápu lidi, že si to nechtějí připustit! Jestli se nevzepřem, tak příští rok bude tady, takové peklo viz: WHO,Zbavení práva veta a neskutečné zdražování. Oni za peníze a moc udělají všechno 🤮🤮🤮

 3. Dobrý den, omlouvám se za plevelení komentářů, ale daný rozhovor mi nejde spustit. Jsem sám a nebo ještě někomu to nejde? Nechci za tím hledat nějakou konspiraci, ale …?
  Děkuji moc.

 4. Dobry den, i ja se přidávám… 2/3 videa shlédnuto, pak vse zamrzlo a nejde mi doposlechnout…… ptám se- proc asi……🤔

  • Přeji Vám hezký den a prosím, můžete mi pomoci? Video jsem kontroloval, hraje normálně, ve které minutě se vám zamrzlo? Děkuji moc za spolupráci.

 5. Řízená depopulace v každém případě. Velký reset stanovuje snížení stavu světové populace na cca 2mld. Toto byl první krok. Chystají se jistě i další akce.

   • Dobrý den, můj vnuk prodělal tuto chřipku hned na začátku, měl ji těžkou a dlouho. Celou dobu byl v domácím prostředí. Pak byl 3x očkován. A zjistil, že má problémy s pamětí. Určité věci mu z paměti vypadávají. Chřipky a hnisavé angíny se mu nevyhnuly.

 6. Dobrý den, ke kovidu mi stačila jedna informace (a zírám, že doktoři se s ní asi nesetkali podle jejich chování) od mého bratra, který vystudoval biologii na UK. Jednou mi řekl, že se něco stalo na škole a chce mi říct jednu věc o chřipkových virech co jim řekl přednášející hned první přednášku v semestru o virech. Profesor jim tehdy řekl “všechny viry na základu chřipky ať už uměle vytvořené nebo přirozené, jsou pro člověka smrtelně nebezpečné první dva měsíce po vypuštění/objevení se, po dvou měsících jsou takto nebezpečné jen pro těžce nemocné (astma atd.) a po půl roce jsou nebezpečné už jen z huby politika, pokud se tento vir chová jinak musíte hledat další vnější příčinu, tedy nejspíše opětovné vypuštění”! Bratr studoval na přelomu 80 a 90 let a k tomu mi dodal proč mi to říká, tehdy na Karlovce bylo mezi profesory podezření, že by se tato pandemie mohla ze strany západu udát, jeden profesor prý měl dokonce říct, že pokud tohle západ způsobí udá se to roku 2020 !! Vakcíny = především Pfizer = Bill Gates = 3 týdny po objevení se viru ?? – to měl každý zpozornět o co jde ! Jediný kdo korespondoval s touto znalostí o virech z Karlovy univerzity byla Soňa Peková, zbytek doktorů v Čechách asi trpí předčasně stařeckou demencí nebo vynechali semestr o virech ?!

 7. Pane Bohuši je mi smutno z toho, kam jsme to, jako “údajně” nejinteligentnější tvor na planetě, dotáhli. Děkuji Vám za Vaši práci, za laskavé zpracování vašich příspěvků. Za nabádání ke kritickému myšlení. Prosvětlujete tuto temnou dobu. A symbolicky mi teď naskočilo, že jsem se v té době “branného cvičení” v té temné době, probudila z letargie. I to zlé je pro něco dobré. Zaplať pánbůh, že můžeme vaši práci a práci jiných jako Radio Universum, Inovace republiky, Svědomí národa apod. sledovat a doufám, že to tak zůstane. Od začátku toho branného cvičení jsou pro mě tyto info kanály psychickou podporou. Je mi dobře ve společnosti lidí, kteří hledají pravdu, i přes urážky. A navíc historie ukazuje, že to tak bylo vždy. Tak Vám pane Bohuši ještě jednou děkuji, přeji krásné svátky a přeji sobě i Vám spoustu takových báječných hostů a ať Vám Bůh žehná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

sedmnáct + 19 =