Vyhledat na webu

Primářka, pediatrička, kardioložka. Ticho

Podzim 2023. Situace. A něco na závěr. MUDr. Anna Urbanová, pediatrička. MUDr. Jana Gandalovičová, kardioložka. MUDr. Vladimíra Beranová Nezvalová, bývalá primářka.

Podělte se o Modrého jelena

13 komentářů: “Primářka, pediatrička, kardioložka. Ticho”

  1. Trpím na shedding od samého začátku, kdy jsem se potkala s kamarádkou, která byla den před tím očkovaná Pfizerem. 3 týdny mě pálily oči a vůbec nic mi proti tomu nepomohlo. Od té doby to mám vždycky, když jsem v uzavřeném prostoru s více lidmi (samozřejmě nevím, kdo je a kdo není očkovaný), ale potíže mám pořád stejné. V sezóně, kdy se očkovaly boostery to je ještě horší. V 70% s tím mají potíže ženy, nebo to spíše dříve poznají. Nikdo mi to nevěřil, ale já to vím od začátku, neboť jsem si přečetla na stránkách CDC, že o tom vědí a také dokumenty Pfizeru to popisují. Děkuji, že o tom mluvíte veřejně, hned to přepošlu všem, kdo o tom neví.

    • Zažila jsem něco podobného, když jsme se s několika přáteli sešli loni v červnu, bylo nás asi dvacet, z toho 3/4 čerstvě očko, já neočko. Druhý den jsem smrkala krev. Totéž se opakovalo v létě, jednalo se o podobnou sestavu, všichni byli krátce po 2. dávce. No a co bylo druhý den? Smrkala jsem krev.
      Pane Bohuši, jsem moc ráda, že jsem objevila Modrého jelena, protože tady vždycky najdu názory, se kterými stoprocentně souhlasím, ale někdy bych je ani neuměla vyjádřit slovy tak, jako Vy a Vaši hosté. Přeji Vám, ale i sobě a ostatním podobně smýšlejícím lidem, ať se Vám stále práce daří, ale hlavně ať JSTE!

  2. Ano , pracuji v uzavřeném prostoru,kde se kumuluje stovky až tisíce lidí za den ,očko lidí , protožetu ve městě je očkovanych az 90% lidi na počet obyvatel města.. mívám obrovské problémy s pálením oči, extrémní únava, pocit na zvracení, nechutenství, bolestí žaludku, průjem, křeče v břiše a jakoby mozková mlha…když jsem doma ,az po 24h. se tělo znova zregeneruje a fungují normálně…no cítím, že stopy a po regeneraci zůstávají, jakoby mě to ničilo, moji schránku- tělo, mozek.

  3. Zdravím pana Bohuše a děkuji mu za nejen tento rozhovor s těmi, kteří rozumí tomu, čemu se věnují, kteří dokáží přemýšlet a získat tu pravou pravdu s vytěsněním záměrných lží a prospěchové propagandy. Jsem člověk pozitivní. I myšlením. Jak říkám, nevyléčitelný optimista. 🙂 Myslím, že i odolným současným degradačním narativům, které jsou “velkomožně” šířeny. Pracuji na svém zdraví jak jen to jde a dle daných informací, ale tento díl Modrého mi otevřel opět o něco více oči a ukázal další cesty. Paní doktorky jsou úžasné a VĚDÍ O ČEM HOVOŘÍ! Děkuji Vám všem, děkuji panu Bohušovi, že nám dáváte možnost se seznámit s neznámým.

  4. Od Kovidu jsem přestal, až na vzácné vyjímky, doktorům úplně věřit. Pokud dokázali skočit na tak primitivní špek a nechali nabodat do vlastních dětí program k nekontrolované buněčné výrobě patogenních zánětlivých spikeproteinů, tak by měli vrátit diplom. (znám 3 takové). Očkování universální vektorovou nebo mRNA instrukcí mělo být pro všechny výstrahou. Tito tzv. doktoři neměli vůbec projít zkouškou imunologie a mikrobiologie. O DNA plazmidech, škodlivosti adjuvans, testovacích nanotechnologií, grafenů na ničení barier nemuseli vědět. To bych i pochopil, ale samotný princip funkce universálního kódu RNA v buňce, je do nebe volající šílenost.

  5. Dobrý den, doporučuji z vlastní zkušenosti užívat tinkturu z badyánu, která obsahuje kyselinu šikimovou a ta neutralizuje S-protein. Badyán je přírodní antibiotikum a účinkuje velice rychle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

17 − čtrnáct =