Vyhledat na webu

O nepravdách, jichž se někteří z nás dosud bojíme

Nový projekt vyvrací mýty o covidu. Více než 70 témat. Portál Chcete to zase? Lidé by se měli přestat bát. Měli by zase začít sami o sobě rozhodovat. Jana Gandalovičová. Kardioložka.

Podělte se o Modrého jelena

4 komentáře: “O nepravdách, jichž se někteří z nás dosud bojíme”

  1. Je přece už dávno známo, že ty tzv. vakcíny měli různé šarže s diametrálně různými účinky, tak o jakých testech na 1500 dětech (4500 -3000 nedokončených testů) tady může být řeč? Základní otázka je, jaká šarže vůbec byla testovaná? Nebo snad všechny? Na 1500 dětech? A co když otestovali jen fyziologický roztok. Vždyť to jako k testu Cyklonu B použít kysličník uhličitý.

  2. Tzv. Standfordský experiment (bachaři vs vězni) byl naštěstí podvrh, viz recenze knihy, která o tom pojednává.
    http://casopisargument.cz/?p=44927
    Proč naštěstí? Jednoduše proto, že lidé fungují přesně obráceně – v krízových situacích jsou morálnější a pomáhají si. Ne náhodou právě pod současným tlakem vzniká v podstatě nové národní obrození. Je to jistě dobrá zpráva – zakládá naději na silné hnutí odporu, ale bez násilných excesů.
    Chování politiků se této naději vymyká jednoduše proto, že jsou to pečlivě vybraní a indoktrinovaní asociální psychopati přesvědčení o svém vyšším poslani, tzn všechno možné, jenom ne vzorek běžné populace vhodný pro psychologický experiment, ale k okamžité izolaci v psychiatrické léčebně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

šest + 17 =