Vyhledat na webu

Lidé se musejí vyjádřit, že chtějí změnu

Hra na strach. Na podzim se bude prohlubovat. Výměna figurek na hřišti nemění hřiště. Organizátor demonstrace Česká republika na prvním místě, 3. září, Jiří Havel. Dejme slovo expertům. Máme dlouhodobý plán. Změnu systému.

Podělte se o Modrého jelena

3 komentáře: “Lidé se musejí vyjádřit, že chtějí změnu”

  1. Pane Havle, my víme, co se děje. Máme v hlavách mozek a umíme s ním pracovat. Idea, že nám na té demonstraci řeknete něco, co nevíme, je hloupá. O jaké změně mluvíte? Změna má parametry. Definujte změnu. Akceptujete změny, nebo je odmítáte? Napadáte strašení, ale ve svém příspěvku prakticky výhradně strašíte. Citujete politiky, že budou změny, nevíte jaké, obviňujete média, že o čemsi mlčí …. Proti jakým jitrnicím to vlastně chcete “demonstrovat” …? Mluvíte o jiných, že cosi nechápou. Věříte, že avizované změny lze zastavit tím, že vytáhnete do ulic. Z vašeho vyznání je zřejmé, že propadáte hysterii, strachu. A co je úplně nejhorší, jediné řešení, které nabízíte, je VYRAZIT DO ULIC. No tak hurá! Kéž bych mohl věřit, ža na té demonstraci budete nadávat ostatním denonstrantům, že si žijí nad poměry …. Tohle je fakt marný, jste úplně mimo.

    • Zdravím, pane Vávro. Pokud jste tedy Vy plně v obraze, napište mi, prosím, co se tedy děje. A pokud víte kudy vede cesta, napište mi i kudy tedy. Děkuji, Jiřina.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 + 7 =