Vyhledat na webu

Lidé a lékaři začínají mít odvahu. Demisi a úřednickou vládu

Rozhovor s advokátkou. Jany Zwyrtek Hamplová. Rodiče se musí vzepřít. Neohrožovat zdraví dětí v rouškách. Na podzim. Lékaři se začínají podepisovat pod příčinnou souvislost. ČEZ. Trestní oznámení. Politici ohýbají hřbet nebo je v tom korupce, hloupost, nekompetence, podlézají všem venku.

Podělte se o Modrého jelena

11 komentářů: “Lidé a lékaři začínají mít odvahu. Demisi a úřednickou vládu”

 1. Vsichni by se meli vzpamatovat a musi se vzeprit proti zlovuli statu a jejich aparaciku. Jedine tak neceho dosahneme.
  I dnesni ovce by uz meli poslapat ovcaka a meli by se vypravit na cestu osobni svobody. Jinak je ovcak pobije pro ucely EU, ukr, farma…

 2. kromě amerického COVIDu musí být důvodem ke svržení, ale také podpora a propagace nacismu a terorismu českou vládou, Policií ČR a státními zástupci a je nutné doslova vypráskat nacistickou fialovu vládu.Česko je v současnosti nacistický stát na úrovni nacistického Německa roku 1936. Dokonce státní zástupci a vedení Policie ČR je obsazeno nacisty. Jak je možné, že občané ČR podporují a propagují ukrajinský nacismus? To je v Česku tolik nacistů? Není,ale jsou slyšet, mlčící většinou vstaň a vypráskej ty nacisty do Vltavy.

 3. Pravda je , že tato ” vláda ” je nejhorší která tady za existence této republiky byla. Ovšem nemělo se začít s vypráskáváním už v předešlých vládách? Kovidový podvod už tady je 2 a 1/2 roku a rozkrádání, rozprodávání státu ještě podstatně déle.

  • Jenom “vypráskat” nestačí. Je už vcelku jasný, že jejich dny jsou sečtené. Udělali špinavou práci a teď budou obětováni. To už musí sami cítit. Ale je třeba je hnát k odpovědnosti. Jednoho po druhém. Nemůžou odejít jen tak do důchodu.

 4. Paní Hamplova,už jsem vás ve svých komentářích nazvala novodobou Johankou z Arku ♥️
  Není způsob,jak vám poděkovat🙏.
  Všem politikům bych vyvlastnili veškerý majetek a tím by částečně zaplacli tu finanční díru ve státní kase.
  Věřím,že toto období zažíváme proti,protože se nám vytratila pokora k životu a úcta k lidem.
  Začneme opět na startovní čáře 👍

  • Zatím ten majetek ale chtějí oni zabavovat nám. Vždyť znáte to jejich heslo. Budete mít holé zadky, ale budete happy.

 5. Opět vynikající rozhovor. Paní advokátka je pro mě autorita.
  Škoda že ji ve volbách nebudu moci hodit hlas.
  Ani vteřinu jsem té pandemii nevěřil a té zázračné vakcíně už teprve ne. Rozeslal jsem někdy v březnu 20 stovku emailů, načetl jsem přednášky mikrobiologie a imunity, historické dokumenty o voj. laboratoři ve Fort Dettrick … A všechny okolo sebe varoval. Ale bez výsledku. Nula. Byli jako zombie. Dodnes to nechápu. Připadal jsem si jako Jehovista nebo prodejce Herbalife. Měl jsem vztek na sebe i na ně. Ale říkal jsem, že přijde doba, kdy pro pávníky, jako je Fullmich i jako je pí advokátka nastanou žně až poženou všechny ty zaprodané zmetky k odpovědnosti. Těch bude. . Už se na ten Norimberský proces III těším. Do té doby snad lidi pochopí i širší souvislosti, kdo za tím stojí.

 6. Nelze než s vděčností poděkovat lidem jako je p. Jana Zwyrtek Hamplová a p. Bohuš , ale i dalším , za angažovanost ve prospěch , nebojím se říci – lidstva. Protože takový průšvih tady snad ještě nebyl. Nechce se ani věřit , že toho je vůbec někdo schopen. Kde je vzdělanost ? Zaměněna za chamtivost a hloupost ? A o té současné situaci a kreaturách , jenž se omylem , možná podvodem, dostala k moci , se nemá smysl ani bavit. Katastrofa !! Držte se ! A pevné zdraví přeji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

18 − 7 =