Vyhledat na webu

Jaká je situace ve školství a jak přežít současnost.

Gabriela Onderková, bojovnice z Opavy. Učitelka, která miluje svou práci a přesto ji musela opustit. Vypráví, jak se vzepřela poměrům ve školství a jak bojuje s politiky ve městě. V rozhovoru prozrazuje také svůj pohled na to, jak přežít současnou složitou dobu. Že život je život, ale že kromě toho existuje i něco krásnějšího, co nám dodává sílu.

Podělte se o Modrého jelena

5 komentářů: “Jaká je situace ve školství a jak přežít současnost.”

  1. Dobrý den pane magistre Bohuši. Vaši stránku jsem objevil až po její prezentaci u paní Bobošíkové. Je skvělá. Ostrůvek normalnosti. Pamatuji si Vás z Klekanice. Byl to můj oblíbený pořad. Ještě s Vaší kolegyní Janou?… Je mi 60,tak už něco pamatuji. Jsem z Havířova ale nyní ziji už dlouho ve Valašském Meziříčí. Přeji Vám pevné nervy, zdraví a chuť do práce. Já se budu těšit na Vaše další příspěvky a informace. S pozdravem Ing Lubomír Kolajík

  2. Dobrý den pane Bohuši, především děkuji za krásný rozhovor s paní Onderkovou. Dcera je učitelka, tak trochu vím, jak to dnes na školách vypadá a odpovídá to popisu paní Gabriely. Což je velice smutné, ovšem těch smutných věcí kolem nás přibývá a mně se zdá, jako když někam všichni padáme a padáme a není jak to zastavit. Je mi 64 let. Dokud jsem chodila do zaměstnání, tak společně s domácností a domkem bylo mé vytížení dost velké. Nyní si plnými doušky užívám té svobody – nic nemusím a mohu se věnovat svým zálibám. To je i internet. A já vlastně teprve nyní poznávám, proč se dělo to i ono, proč nikdo nezakročil, jak to, že se po žádných volbách nikdy nic nezměnilo. Vaše stránky jsem také objevila díky paní Bobošíkové. To je moje studnice vědění. Od ní jsem se dozvěděla tolik věcí, tolik se mi jich osvětlilo. A vaše stránky budou mezi těmi několika, u kterých budu hledat odpovědi. Mějte se moc hezky a budu čekat na další rozhovor, nebo příspěvek. Zdravím, Hana.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

šestnáct − osm =