Vyhledat na webu

Dopis Petru Fialovi. Oč ti jde v životě

Rozbor z existenciálního pohledu. David Hibsch z normálního světa. Dělnická třída, katolík. Premiérovi ČR napsal o tajemství osobního života. O pýše a přezíravosti. O tom, že prohrát slunce před východem je největší porážkou.

Podělte se o Modrého jelena

5 komentářů: “Dopis Petru Fialovi. Oč ti jde v životě”

  1. Otevřené dopisy, které jsou adresovány vládě, nemá smysl posílat. K premiérovi nebo ministrovi se nedostanou, odpoví za ně nějaká sekretářka (pokud vůbec odpoví), a to tak zmatečným způsobem, že autor dopisu si pak připadá jako blbec. Tenhle marasmus může vyřešit legálním způsobem jedině generální stávka.

  2. no ale tak už tu gen,stávku spusťte, lidé se připojí,tlačte na odbory,firmy,společnosti,vyzvěte k blokádě prahy,nepoustejte politiky-nacisty do prace,vyzvete k neplacení daní, pojištění OSVČ, atd……vyzvěte strojvedoucí k zastavení vlaků,…..

    • Odbory? To jako, že by kravatář Středula vyhlásil stávku? Firmy? To jako, že by se tam ty obory povolily? Splečnosti? To jako se myslí úředníci? Blokáda Prahy? To není špatný nápad, ale tam je největší odbyt a soukromníci si Prahu nebudou chtít rozhněvat. Nacisti v politice? To je přitažené za vlasy. Neplatit daně? Uvidíme, jak to třeba dopadne v Lubech u Chebu nebo ve Slaném, i když tam o daně nejde. Pojištění OSVČ? To jako oni můžou platit méně za zdravotní pojištění než normální zaměstnanci? Atd., atd.

  3. Lidé nejsou jenotni to je škoda propaganda je cíleně zmanipulovala i relativně dobri lidé věří ucelovym podáním lži a dezinformacni kampani Spolu.

  4. Přátelé, představujeme nový diskusní a linkovací portál https://cekni.to – naším cílem je vytvořit co nejrozmanitější zájmové komunity a umožnit v rámci nich i mezi nimi svobodnou diskusi bez algoritmů a bez cenzury, jako alternativu k Facebooku na Slovensku a v Čechách.

    Navíc jsme bez reklamy, podporujeme anonymitu (registrace je možná bez emailu) a běžíme na open source.

    Čekněte nás! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

7 − 5 =