Vyhledat na webu

Zahraniční zpravodajství vidí svět jinak

Novináři mainstreamu by měli jít pracovat do reklamních agentur, tam by v propagaci byli jistě úspěšní. Při své nezřízené touze nám vnutit jakékoli své názory, působí legračně v porovnání s tím, co víme ze zahraničních agentur a zpravodajství. Senátor Jaroslav Doubrava ví své.

Podělte se o Modrého jelena

4 komentáře: “Zahraniční zpravodajství vidí svět jinak”

  1. Dobrý den, pane Bohuši. Není mi už 20 a tak velmi dobře pamatuji Vqáš pořad Klekánice, který jsme s manželem velmi rádi vždy sledovali. To tehdy ještě byla skutečně investigativní žurnalistika 1– pátrání po faktech, dávání jich do souvislostí, odhalování pravdy. Dnes si možná na něco podobného hraje nejspíš 168, ovšem dost otřesně. Neznám paní Noru, ale projev má jako gestapačkaq, neustálé napadání, očerňování, dehonestace většinou naprosto nesouvisejícími takzvanými fakty, ze kterých se vykonstruuje jisté obvinění z čehokoliv, viz pan Klaus, Ševčík, SPD za nepotlesk v parlamentu prezidentskému projevu Zelenského, atd. Nedá se na to koukat a to nemám televizi, ale občas to na mě vyleze na Facebooku, k čemuž jim vždy napíšu komentář: “Že se nestydíte.”. Oni si snad opravdu myslí, že je český občan hlupák a všechno jim sežere. Nevím už teď, jestli to bylo na Slovensku nebo v Česku, ale podle nějakých průzkumů lidé sledují sapíše alternativu, a to ze 60%, protože hlavnímu proudu už věří opravdu jen ti fanatici, kteří jsou schopni se s vámi v diskusích hádat do krve, urážet a posílat vás do Ruska. Je to jen můj názor, jenže Vy se zajímáte a proto mě to přimělo Vám ho sdělit.
    Srdečně zdraví Hanka.

  2. Problém je , že ta ztracená důvěra ve veřejné sdělovací prostředky se nedá tak snadno obnovit. I při případné změně poměrů je to běh na velmi ,velmi dlouhou trať. To jsou ty opravdové škody. No… zavinili jsme si to sami. Zvolili jsme si je. Howgh !

  3. “Spacáková revoluce” -její komentář panem Schwanzcenbergem,hovoří
    za vše “televize patří tm,co v ní pracují”,nevím,zda by to říkal,kdyby šlo o jeho firmy?
    Zaměstnanci nejsou honorováni jen našimi poplatky,ale mají příjmy i od jinud – můj názor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

12 + dva =