Vyhledat na webu

Tak nám zvolili ředitele České televize

Jaký bude osud veřejnoprávních pořadů plných pravdy a zájmu o věci veřejné. Jak budoucnost České televize vidíme s jedním a jediným pohledem. Průměrný virtuální divák, umělá inteligence, kořeny nespokojenosti.

Podělte se o Modrého jelena

5 komentářů: “Tak nám zvolili ředitele České televize”

  1. No, uvidíme. Ovšem, nejde jen o zpravodajství. Musíme si všimnout i toho, že z Brna se nám hrnou nejen politici, ale nyní i generální ředitelé ČT.
    Všimněme si spíše programu ČT. Točí se dobré i nedobré seriály (nejen na ČT), to proto, aby si dnešní herci, kterých je spousty, vydělali. A co takhle koupit nějaký velmi dobrý americký (nebo z jiné země) fiilm, nikoli ovšem ty americké blbiny místo toho seriálu. Vždyť za socialismu zde bylo velmi dobrých filmů západní produkce, nyní se ty filmy pouze opakují.

  2. ČT je mrtvá. Ten kdo přešel k alternativě se už nevrátí, ani kdyby ČT byla jediná na světě. Je to jednosměrná jízdenka. A mladí na ČT nekoukají už vůbec. Kdyby vláda chtěla zavést poplatky pro odběratele elektřiny, tak tím si proti sobě naštve právě tyto mladé lidi. Třeba by se ale konečně probudili.

  3. 6:40 :: “Stranu PRO, Jindřicha Rajchla, Trikoléru, Zlatý špendlík Daniela Landy, Stanislava Novotného Spolek Svatopluk s politologem Drulákem, publicistou Semínem a ekonomkou Švihlíkovou, akci Dost, spojenectví Říp cesta odpovědné společnosti, Manifest.cz, Švýcarskou demokracii, odborná seskupení Kudy z krize, Iniciativu 21, Sdružení imunologů, mikrobiologů a statistiků, Národní radu obnovy a tak dále…””

    9:08 :: “Druláka, Švihlíkovou, Semína, Novotného, Rajchla, Noveského, Štěpána, Jandejska, Kolera, Stanka a další odborníky…”

    Dovolím si upozornit, že ten Adalší včera mluvil v Evropském parlamentu…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

9 + 17 =