Vyhledat na webu

Redaktor České televize prozradil, jak pracují novináři ve Velké Británii

A co ti naši? Jaká by měl být pravidla při novinářské práci? Co bychom měli vědět?

Podělte se o Modrého jelena

5 komentářů: “Redaktor České televize prozradil, jak pracují novináři ve Velké Británii”

  1. Milý Petře, díky za skvělou analýzu, jako obvykle. Nicméně náhodou jsem právě narazil na tento názor izraelské židovky:
    “Jsem naprosto přesvědčena, že poskytovat platformu ve jménu vyváženosti a vyslechnutí obou stran je nezodpovědné a může to být smrtelná rána západní civilizaci. A myslím to se vší vážností. A tento druh stanic, které nabízejí lidem možnost slyšet obě strany, je třeba zpochybnit.” (https://youtu.be/NSaY4k2CEZo?t=557)

    Ale je třeba si to poslechnout celé. Kdybych byl v jejích mokasínech, asi bych mluvil stejně. Mám pocit, že v minulosti právě došlo k tomu, že obě strany nebyly vyváženě vyslechnuty a jsme tam, kde jsme.

  2. Výborná analýza,tady je veřejnoprávní TV,trochu nahnuta,tedy trochu více.Verejnopravni přece neznamená,nekriticky provládní.Vyber není a jiný názor je dezinformace,Ruska propaganda,agenti atd.Chtel bych se dožít vyváženosti,snad se to povede……..

  3. A jak si mám vysvětlit slova p. Dolanského ” někdy mě samotnou překvapilo” v době cca 8.50.Jinak mluví o sobě jako o klukovi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deset + devět =