Vyhledat na webu

Přijdeme o krávy? Odpoutávání pozornosti v reportáži o dobytku

Rozbor reportáže. V Nizozemí zemědělci bojují za svá práva. Za naše potraviny. Močůvka před úřady, na dálnicích hoří balíky slámy. Vznikl příběh o farmáři Josovi Ublsovi, abychom zakryli holá fakta?

Podělte se o Modrého jelena

5 komentářů: “Přijdeme o krávy? Odpoutávání pozornosti v reportáži o dobytku”

 1. Novináře v každém tyranském systému dělá schopnost ptát se tzv. správně. Soudruhu, tahle otázka je špatně položena, neb napomáhá k rozvracení našeho socialistického zřízení. Když kritika, tak jen konstruktivní. Jako bych to slyšel z let 1985 až 1989.

 2. Tak globální cíl je asi každému jasný. Zlikvidovat farmáře, aby půdu i techniku mohl lacino skoupit zmetek Gates s cílem pěstovat brouky a jiný sajrajt a držet tam lidstvo pod krkem.
  Reportáž ČT je ubohá, jako všechny ostatní. ČT vítězství Trumpa ve volbách neviděl a nedávno jsem i ten propagandistický kanál odhlásil. Redaktory si budu pamatovat. Pracovat pro ČT je cejch.

  • omlouvám se za překlepy, ale nejde to opravit.
   Měl jsem na mysli, že od zvolení Trumpa, jsem ČT neviděl ani 5 min. Ten povolební den ráno, jsem se rozhodl definitivně, že si koupím veliký monitor a na tu selanku z Kavčích Hor jim se..e pes.

 3. Já bych dodal , že zatímco blbost obíhá už skoro celý svět , pravda už je také dávno obutá , akorát neví , kam dřív skočit.
  Věřit se nechce , že to zelené hlupáctví už zašlo tak daleko. Farmář se dře , stará ,aby se uživil a nějaký pseudo-odborník, který v životě nic pořádného neudělal a ani nic asi neumí tam žvaní nesmysly a oni to použijí , jako by to byla pravda. To je neuvěřitelné. Člověk jen na to všechno zírá a věří , že se z toho zlého snu snad někdy probudí. To se ani komentovat nechce. p. Bohuši, držte se !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 × 1 =