Vyhledat na webu

Pavel, Tománková, Djokovič. Kdo je vítězem?

Co jste možná neslyšeli a neviděli ze zákulisí prezidentských voleb. Modrý jelen na stopě. Pravda, respekt, důstojnost a pokora v podání novinářů.

Podělte se o Modrého jelena

12 komentářů: “Pavel, Tománková, Djokovič. Kdo je vítězem?”

 1. Jeden z nejkomplexnějších rozborů v současné době vůbec, pan Bohuš opět odvedl vynikající práci, navíc nastavil laťku hodně vysoko. Kontrast mezi tím, co nám mainstream (ne)sděluje a jak otevřeně se mezi sebou dokážeme bavit my, je až hrůzostrašný. Právě díky aktivitám lidí jako pan Bohuš, ve videu zmiňovaní pánové Hájek, Semín, Rajchl a velké spouště v alternativě dnes již velmi dobře známých lidí a tisícům a tisícům zdánlivě neznámých, ale o to ve skutečnosti větších hrdinů v našem boji za pravdu, se tzv. české (reálně vlastizrádné) vlády zatím neodhodlaly zajít tak daleko, jako v některých jiných zemích. Pro příklad nemusíme chodit daleko, sousední Německo se dopouštělo rouškové šikany na svých občanech o poznání déle a intenzivněji, než tomu bylo u nás. Proto ta snaha o diskreditaci alternativy ze strany jistých osob, které si tu již roky připravovaly půdu pro kontrolu názorové opozice. Dařit se jim může pouze za předpokladu, že jim to my, jako občané, dovolíme. Bohužel, příkopy mezi probuzenými a spícími (rezignovanými, apatickými…) jsou příliš velké na to, aby byly v krátké době zasypány. Nabízí se, že i toto bylo jedním z dílčích cílů jistých zájmových skupin. I přesto, nebo právě proto, házejme těm gaunerům do jejich globalistického soukolí co možná nejvíc písku jakýmikoliv legálními způsoby, ať se jim ta hydra rozbije, nebo alespoň zpomalí tak, abychom mohli probouzet doposud spící! Světová jednička v tenise nám určitě může být velmi dobrým příkladem.

  • To je těžké, lidé jsou těmi médii a školstvím zblblí. Podpořme spíše snahu Modrého jelena o veřejnou nezávislou televizi a to financováním. Něco jako kdysi “Národ sobě”.

   • Však o tom také ve třetí větě píšu, projekt skutečně pronárodního mediálního domu rozhodně je správnou cestou, pánové Bohuš, Lubomír Volný, Ivan Smetana a další o sobě dobře vědí a jistě dělají maximum… Ale nějak to nejde na svět, že? Patrně proto, že to nebude jenom jejich chyba, oni skutečně chvílemi riskují životy (minimální jeden z doslova!), ale v tuto chvíli po existenci skutečně svobodného pronárodního mediálního domu neexistuje celospolečenská (politická) objednávka. Když bude vláda cítit, že jí to projde, protože se proti tomu nezvedne dostatečný odpor ze strany veřejnosti, pak schválí kriminalizaci takového opozičního mediálního domu. Schovávat se bude za Evropskou komisi a další orgány EU, veřejnoprávní a další mainstremová média ji v tom samozřejmě ochotě podpoří.

    Rozdíl oproti době spojené s motem “národ sobě” a dneškem je mimo jiné i v tom, že kdy většina lidí není “obrozená”, ale stále spí, ukolébání mainstreamem (plus indoktrinováni školstvím, v tom s Vámi naprosto souhlasím) si hloubku současné krize buď neuvědomují, nebo vůbec nechtějí připustit. Sám jsem vícekrát přímým svědkem toho, jak u zmiňovaných lidí vypadá kognitivní disonance. Proto je takový problém sehnat potřebné finanční zdroje. Ruku na srdce, všem nám je jasné (a průběh právě proběhnuvší prezidentské kampaně nás v tom mohl jenom utvrdit), že proces rozeštvávání lidí v posledních měsících zesílil natolik, že ikdyby byl alternativě jako zázrakem onen mediální dům snesen deus ex machina z nebes, okamžitě by následovaly nálepkování ve stylu Dezolát TV nebo Radio Kreml, nenávistné komentáře, pomlouvačná kampaň či naopak pokus o cenzuru tichem ze strany mainstreamu, to vše aniž by se “české” loutky globalistů musely bůhvíjak snažit, jelo by to naprosto automaticky!

    Svým původním komentářem jsem chtěl naznačit, že to bude běh na dlouhou trať, půjde to hodně ztuha a musíme se zapojit všichni a každý den udělat cokoliv vyhodnotíme jako prospěšné a smysluplné, hovořit s lidmi, scházet se i v malých skupinách, vyměňovat si zkušenosti, názory, plánovat, vymýšlet scénáře atd., včetně vytipovávání dalších lidí, u kterých je naděje, že jsou ochotni naslouchat, byli bychom takoví moderní evangelisté skutečné pravdy a lásky. Až jednou ten mediální dům bude, tak si to z letargie probuzení lidé pustí aspoň ze zvědavosti. Teoreticky by pak ani nebyl zapotřebí formálně jako jedna instituce či entita, protože součástí toho svobodného nezávislého mediální domu by byl každý jeden z nás z alternativy, už jen tím, co bychom činili. Vracím se na začátek tohoto komentáře, bez mediálního domu neoslovíme masy, ale když nás nebude dost, mediální dům nevybudujeme a neudržíme, což se sice může zdát jako začarovaný kruh, nicméně ‘Nobody said it would be easy’ a zrovna tak ‘Where there’s a will, there’s a way’.

    • Jistě, musím s Vámi souhlasit, i když budu mít opět nějaká “ale”. Panu P. Bohušovi jsem už adresoval svoje připomínky, odpověděl, ale zdá se že je dosti vytížený. Takže by bylo vhodné, aby jej někdo zastupoval. Jo, k uskutečnění veřejné nezávislé televize je nutné pět bodů, tedy sjednocení různých příbuzných médií, finance, mainsteram včetně současné vlády se určitě bude bránit vytvoření takového média (tj.založení koncese), hledání studia a program.
     Co se týče setkávání lidí, ti kteří by si přáli, aby se tento systém změnil, nejsou jednotní. S několika jsem mluvil. I tady je třeba osvěty, a já jako soukromá osoba nemám šanci.

     • Ano, je to velmi složitý a komplexní proces. Většina alternativy má zřejmě pocit, že pokud se “vyrovnají podmínky” tím, že budeme mít kanceláře, vybavená studia, střižny a hlavně přidělenou přenosovou kapacitu v rámci nějakého veřejného multiplexu, máme vyhráno. Tím se všechno vyřeší, protože oni to mají celou dobu, takže my bychom jim začali konkurovat a jakmile oslovíme masy, okamžitě se k nám přidá zbytek populace. Zní to logicky, musíme bojovat naprosto stejnými zbraněmi jako oni – asi jako když si jeden nejmenovaný miliardář rozhodl koupit jeden ročník nejmenované pěvecké ankety, aby tam mohl v přímém přenosu prezentovat své nápady, myšlenky a poselství, ale hlavně varování před hrozbou totalitní společnosti v budoucnu a výzvu k okamžitému zastavení píchaní toxických sajrajtů do dětí. Sklidilo to obrovský úspěch, vzbudilo sympatie, mělo to kladný ohlas napříč veřejností, rozjela se svobodná diskuse, lidé prozřeli naprosto ve všem, zastavily se sajrajty do dětí a experimenty na lidech vůbec, těm se pak v hlavách rozsvítilo natolik, že v předčasných volbách si zvolili skutečně pronárodní vládu… Nebo to bylo jinak? Počkat, počkat, vždyť se proti němu rozjela dehonestační kampaň a nakonec mu neuznali ani jeho vlastní podpis na kandidátní listině. Takže pouze o přístupu do médií to nebude, a pouze o financích již vůbec ne. Jsem pro sjednocení, ale nevidím proto jako nutnou podmínku centralizaci, ba právě naopak, s globalisty se musí bojovat pomocí decentralizace, ve formě toho, že každý ve svém okolí aktivně přispěje svou činností, jak nejlépe umí.

 2. Nejhůř se podle mne zachoval “veřejnoprávní” ČRo PLUS, kdy týdny dehonestoval Babiše a pěl ódy na Pavla! 🙁

 3. Absolutně jsem nedoufal že až tolik lidí podstoupí meinstreamovou lobotomii.Kde je česká hrdost,kam zmizela láska k naší krasné vlasti.Problém je,že se těm vládním zrádcům podařilo rozhádat i rodiny a přátele.Lidé to nepochopí,dokud nebudou totálně rejt držkou v zemi.Ovšem obávám se,že už to bude pozdě.

  • Rejt držkou na zemi ti lidé budou určitě, moje, stará, generace, se už toho nedožije. Prezident, M. Zeman měl kdysi pravdu, když označil novináře za póvl. Rudé právo a socialistická televize proti této prezidentské kampani hadr. Naše vlast? To mladé a trochu starší generaci toto slovo už nic neříká, je to vidět např. v televizních soutěžích. Morava se vlévá do Labe? A i triviální otázka. Kdo byl první československý prezident?

 4. Máte moje sympatie ale myslím si že novináře nikdo nepředělá a budou hledat špínu na lidech kteří to s touto republikou myslí dobře, ti kdo chtějí pracovat v klidu za jejich práci dostávat spravedlivou odměnu a vyjadřují názory které se nelíbí vládě Fialovy jsou nazýváni fogly a dezinformátoři které je potřeba potírat od samého zrodu. Nelíbí se mi a lidem které znám jak tato vláda zpomaleně pracuje a utrácí ve velkém peníze z našich daní a ve velké míře podporuje všemi směry Ukrajinu, zvýhodnuje ukrajince před našim lidem a protože se jim nedostává finančních prostředků tak hodlají zvýšit daně z nemovitostí a.t.d.

 5. Od akce Kovid jsem přestal lidem rozumět. Tyto prezidentské volby byly absolutní fraškou. Směšná manipulace už při výběru archů pro selekci a kontrolu osobních údajů. Nakonec, v té frašce, si lidi mohli vybírat mezi oběšením a zastřelením.
  Mám ještě živé v paměti, Babišovy zákazy zpívání, přejíždění mezi okresy, nošení dvojitých plen, zákazy nakupování v malých krámech, ale v Tescu bez omezení, propagace očkování jakýmsi svinstvem. Nevěřím, že sám tomu kdy věřil. Ale tu hru hrál do jisté míry i Orbán.
  Ale v době, která hrozí záměrným vtažením do válečného konfliktu, si na Hrad zvolit vojáka tělem i duší, komunistického rozvědčíka, kterému nedělá problém převlékat kabáty, dobře vydíratelného, kterého si veřejně vodí na provázku zbrojař Kolář, cenzorista Vrábel a bývalý předseda Evropských hodnot, tak to je moc i na středoafrický stát. Brzy se budou ty oslové, co ho volili divit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

19 − sedm =