Vyhledat na webu

Nerudová vs. Turek. Střet dvou světů?

Sestřih moderování v rozhovoru. Co z něj vyplývá?

Podělte se o Modrého jelena

14 komentářů: “Nerudová vs. Turek. Střet dvou světů?”

 1. Vážený pane Bohuši, toto jsem napsal vztekle včera na více místech: A jeden příklad za všechny:

  jako by se lidé zbláznili a odvedla se pozornost! Už mi to hodnocení leze na nervy! Vážně zde máte fotbalový zápas a nikdo se nevšimne největší špíny? Sakra, jakoby národ byl jen pro nenávist a zábavu, ale volby jsou vážné! Že je Turek marketingový produkt o tom žádná. Ale zatím nikdo nemluví o tom zvěrstvu Volfové, řízené do sluchátek, jak práskla, že režie ji diriguje a ona to neslyší. To, na co si stěžuje strana PRO rok a Turkové se Jindřichu Rajchlovi smáli, nyní to dostali Šlachtovci natvrdo a Turek byl na odstřel. Špína Volfová a CNN Prima News odejde opět bez trestu? Jak úžasný byl projekt Raptoru včera proti této mediální špíně? Ta mediálná hnusota je hnůj a pokud se nespojí postižení, nic se sakra neděje. Zatím se Turek vysmíval. Nyní dostal přes držku a koktal. A Rajchla totálně vymetli. Kde byl marketing Turek, když se dělo volební, protiústavní bezpráví proti Jindřichu Rajchlovi a straně PRO? A toto jsou důsledky! ? Vyřešme nejdříve společně média, ale z toho má Macinka, Turek a další prachy, tak se smějí. Ale jde o svobodu slova! Sakra!

 2. Pan Rajchl je podle mě jen česká Aspen-Meloniová, tedy jako-opozice, která nic podstatného nevyřeší, protože nechce odstranit kořen problému – členství v nadnárodních uskupeních globalistů. A jeho působení v Trikoloře a fotbalu taky “nic moc”.

  • Nesouhlasím s Vámi. Právě proto, že Rajchl má svoji vizi jak z toho srabu ven a má tah na branku, tak v televizi téměř není, jestli jste si všimla. Neslibuje nerealizovatelné a říká narovinu, co je objektivně možné a co ne. Já pevně doufám, že v těchto volbách uspěje, aby ho konečně mainstreem v čele s ČT musel přestat vymlčovat.

  • Vy jste ten s falešným jménem, co nálepkuje, aniž dá gěcné důkazy? Když pracoval s Haškem, nejslušnějším člověkem ve fotbale, byl to zločin? Nebo snad vedl Trikoloru? A jsme u toho, s věcnými důkazy se nepáráme, onálepkujeme, zasmrdíme a je to zábava. Přesně, jak se vysmíval Turek s Macinkou, než dostali sami naloženo. A pak zírají jak trubci.

   • I takoví Pětidemoliční příznivci mají nárok na svůj názor, je jen otázka, zda rozumně myslící člověk ten názor přijme nebo nikoliv. Jedinec z mozkem na pravém místě hodnotí výsledky a analyzuje příčiny. Dezolát hádá, odhaduje a střílí od boku a posléze opravuje, když se netrefí.

  • k reakcím:
   S mediální blokádou samozřejmě nesouhlasím.
   Neslibuje nerealizovatelné: příklad – Británie z EU vystoupila.
   Ohledně Trikolory se k němu jasně vyjádřila paní Majerová.
   V EU by se svým postojem mohl být jen nezávislý, bez opory frakce (v ID je už SPD).

  • Naprosto souhlasím. Připadalo mi to, jako když si dvě fúrie pozvaly chlapečka a chtěly ho dostat na hanbu. Dařilo se

  • Pouze pokračuje v tradici masmediálních redaktorů soutěžících ve skoku do řeči.
   Pokyn z redakce nejspíš zněl: Hlavně nesmí dojít na důležitá témata – válka, Green Deal, imigrace, digitotalita, lgbtismus. To by šla Netuše ke dnu, což by se CNN nelíbilo.

 3. Dobrý den,
  facebook dnes tvrdě blokuje toto Vaše video. Jakmile se ho pokusíme sdílet, okamžitě je odebráno. A to nejen z mého profilu, ale i z profilu přítele.
  Ať žije svoboda slova 🙁
  Každopádně jsme sledovali nejen tento Váš příspěvek (sledujeme pravidelně), ale i tuto debatu na CNN Prima News. Pan Turek každopádně zklamal. Nechal se zatáhnout do tohoto zbytečného dohadování a stal se defenzivním. Škoda ho. Je v politice moc krátce na to, aby měl zkušenosti, jak bojovat.
  Přeji krásný den.
  Štěpánka Borčová

 4. Chování Nerudové nepřekvapilo, předvedla se už v prezidentských volbách. Občas sleduji Filipa Turka a jeho nekorektní a inteligentní humor, jehož nadsázku Nerudová nemůže pochopit právě proto, že jí tato inteligence chybí.
  U Filipa Turka mě naopak překvapila lidskost, která je mu sice vyčítána jako selhání v slepičí debatě, ale pro mě je to rozhodně plus. Přeji mu úspěch.

 5. Součet IQ obou aktérek nepřesahuje jejich tělesnou teplotu. Jít na pavlač s tímhle mozkovým trustem je bláhovost a ztráta času. Na druhou stranu voliči jim vystavili účet. Takže vlastně dobrý 🙂 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

tři + 19 =