Vyhledat na webu

Láme se chleba? Na Slovensku přestali komunikovat s novináři?

Nový postoj k některým médiím a novinářům.

Podělte se o Modrého jelena

8 komentářů: “Láme se chleba? Na Slovensku přestali komunikovat s novináři?”

 1. Mainstream & alternatíva .
  Mainstream znamená mienkotvorné médium. Mienkotvorné médium znamená, že dané médium OSLOVUJE a OVPLYVŇUJE širokú masu poslucháčov, rádovo v státisícoch poslucháčov, alebo divákov. Vzhľadom k tomu, že dnešné ALTERNATÍVNE médiá majú na divákov a čitateľov VäČŠÍ dosah čo do počtov ako mainstream, potom sa ATLERNATÍVA stáva MAINSTREAMOM a mainstream alternatívou…

  • Slovenšti politici jsou super,
   media maji u zadele a přestali s nimi komunikovat. Boží jste nejlepší👍💯

 2. Jen připomenu osobu slovenského novináře P. Martin Daňo.
  Kolikrát, že se nedostal na tiskovou konferenci, ze zákona veřejná jednání, poukazoval na zjevně nezákonná jednání atd. A všichni se mu akorát smáli do ksichtu.
  Karta se trochu obrátila. A najednou je z toho pozdvižení?
  A všichni, kdo se najednou pohoršují, kde byli před 5-10 lety kde?

 3. Z mého pohledu je to všechno naprosto v pořádku.Názorotvorné médium je sám o sobě velmi podezřelý a alarmující popis jakéhokoliv média. To má přece popisovat realitu ze všech stran a nechat na každém člověku, ať si utvoří svůj vlastní názor. Mnoho novinářů si ale skutečně ujíždí na tom, že ovlivňují názory mas a pokud jsou k tomu navíc vhodně finančně nebo pozičně motivování, stává se z toho skutečná závislost na moci. Moci ovládat a být vždy na straně vítězů. Všechno je přitom jen otázka etiky, která je právě v tomto oboru na sestupné tendenci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

7 + 16 =