Vyhledat na webu

Kokainové večírky. Jednají novináři ve veřejném zájmu?

Novináři mají starost, aby nepoškodili aktéry úplatků a kokainových večírků a nesdělovali o nich detaily intimní povahy, které by jim mohly ublížit. Jaká péče znenadání. V rámci etiky novináře. Škoda že se takto novináři nechovají i k obyčejným lidem, dětem, seniorům a nepřemýšlejí o veřejném zájmu, když jde o zdraví a životy všech.

Podělte se o Modrého jelena

9 komentářů: “Kokainové večírky. Jednají novináři ve veřejném zájmu?”

 1. Když slyším o únicích z vyšetřovacího spisu, musím se smát. Já jsem byl přítomen korupčnímu skandálu kolem výstavby elektrárny ADULARYA v Turecku, kde český daňový poplatník díky evidentní korupci vedení generálního dodavatele a českých politiků zaplatí 14 miliard korun za vadné výrobky dodané rakouskou firmou Andritz. Přitom bylo od začátku jasné, že výrobky dodané rakouskou firmou nepracují správně, stačilo jen tyto vadné výrobky u firmy Andritz reklamovat. Podal jsem v roce 2018 na tuto kauzu trestní oznámení a po dvou letech, aniž policie vůbec začala něco seriózně vyšetřovat, tento případ odložila, ona ta korupce sahá do politických rovin. Od té doby vedu boj o to, aby se kauza začala znovu vyšetřovat. Oslovil jsem veškeré české televize, a to několikrát, aby informovaly občana o těchto skutečnostech a přitom jsem byl ochoten těmto televizím poskytnout svoje 450 stránkové trestní oznámení s veškerými detaily o případu a nabídl jsem televizím, že si přijdu sednout před kameru. V žádné televizi o tento skandál neměli zájem. Takže dvojí standard médií, já bych byl vděčen za to, kdyby měl někdo z médií zájem o únik z vyšetřovacího spisu Adularya, případu, který nás stál 14 miliard korun. Avšak v tomto mém případě žádný novinář o “únik” zájem nemá. Poslední článek o tomto skandálním korupčním případu z tohoto pondělí: https://ekonomickydenik.cz/kauza-adularya-turecko-chce-na-prodeji-elektrarny-vydelat-cesko-prislo-o-12-miliard/
  Přistoupil jsem k poslednímu zoufalému kroku a chodím, pokud neprší, demonstrovat před Úřad vlády a Parlament s megafone, kde upozorňuji kolemjdoucí občany na pro-korupční chování současné vlády. Pravidelně se tam setkávám s různými českými televizemi jak loudí z politiků nějaký rozhovor a já stojím opodál s transparentem a říkám si, tak k vám, milá lžitelevize, už jsem psal 3 x a vůbec jste mi neodpověděli. Takto to u nás chodí. O tomto skandálu jsem publikoval na alternativě řadu článků.

  • SPD už těch průšvihů řeší tolik , že na to nemají čas ani lidi. To tady je už takový maras, že je těžko to všechno postihnout. Zkuste toho pána na Čau lidi “. Ten byl u vlády. Tak ať to vytáhne na světlo boží. Držím palce a jste fakt frajer, že s tím jdete takto ven.

  • Já jsem psal na SPD 2x, ani se neozvali, oni korupci neřeší, já je také volil minule, ale do korupce oni nejdou. Já jsem dotíral na Piráty a na Přísahu ještě před posledními volbami, s tím že máte protikorupční boj ve svém programu, tak mi pomozte odblokovat vyšetřování korupce na tomto případu, které zablokovala Bradáčová. Kašlali na mě. Psal jsem poslancům do parlamentu, jediný, kdo se ozval a kdo se mnou ten případ interpeloval k Babišově vládě, byl poslanec Volný. Psal jsem do všech televizí, aby o tom udělali pořad, ani mi neodpověděli. Mně už nezbylo ze zoufalství nic jiného, než že každý den chodím před Úřad vlády a Parlament a do megafonu vyřvávám, že tato pro-korupční vláda kryje korupci na projektu Adularya ve výši 14 miliard korun. Takže kdybyste jel náhodou kolem Úřadu vlády, tak mě tam dost pravděpodobně uvidíte s transparentem v ruce a s megafonem. Napsal jsem řadu článků kolem tohoto případu na alternativu. Tady mě vidíte na nedávné demonstraci KSČM s transparentem: https://www.parlamentnilisty.cz/galerie/foto/Rudi-proti-Fialovi-13224#2

   • Obdivuji vaši houževnatost. Kdyby tak každý z nás přiložil ruku k dílu. Ale věřím, že nakonec vše dobře dopadne. Asi je třeba, aby to vše tak vygradovalo.

 2. Někde jsem četl , pravděpodobně ve zdravotní dokumentaci , že aplikace kokainu do blíže nespecifikovaných lidských otvorů , může při neodborné aplikaci způsobovat vypoulenost očních bulv. Anebo je to štítná žláza ? Hmn… jeden už neví !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

11 − 5 =