Vyhledat na webu

Když dva dělají totéž, není to totéž

Prezident Miloš Zeman. Premiér Petr Fiala. Vedle sebe s krátkými projevy. Pohled, který není často k vidění. Jejich příznivci i odpůrci mohou porovnávat. Zaměřili jsme se na momenty, v čem se pánové liší. Pan premiér k projevu potřebuje desky, z nichž čte. Pan prezident mluví spatra. Rozdíl je patrný i v tom, co říkají.

Podělte se o Modrého jelena

3 komentáře: “Když dva dělají totéž, není to totéž”

 1. Výborný rozbor, ale oba ztratili primární důvěru. Prezident v covidhysterii a Fiala, to je maňásek.

 2. Modrý jelen:
  Milý pane Bohuši, děkuji Vám za opět skvělý rozbor. Pan prezident se snad navrací do starých kolejí, kdy se nebojí projevit svůj názor. Na přelomu a zpočátku roku ustupoval snad z nějakých obav z někoho, ale rozhodně to nebyl on, jak ho známe – přímý, rovný, neberoucí si servítky.
  Mimochodem jsem velmi ráda, že jsem před časem objevila Váš kanál a bylo to paradoxně po Vašem vysílání na Slovensku u pana doktora Bukovského, kdy jste o tomto svém kanálu mluvil. Všechno se krásně propojuje.
  Ještě malá poznámka – rozhovor s paní právničkou Zwyrtek Hamplovou, jak jste říkal na Tv Bureš, Vám zrušil YT pravděpodobně proto, že paní Hamplová je uvedena v seznamu dezinformátorů na čelních místech, neboť neúnavně neustále někam píše, upozorňuje na lži a nepravosti, podává žaloby a trestní oznámení, což se vládnoucím elitám příliš nelíbí a obtěžuje je to.
  Děkuji Vám za vše. Hanka

 3. Promiňte, ale pokud se člověk podívá na Fialu, tak nevidí žádný obsah. Tento člověk ani nevím jakým způsobem získal titul profesor, vždyť je to zcela prázdná nádoba a dle jeho vlastních slov, jeho projevy schvaluje jeho manželka, ona je první aplaudér. Těžko se mi dívá na tohoto člověka a jeho suitu ve vládě. Zatím jsem nezažil, aby tento člověk řekl něco co má nějaký obsah, on si užívá čas na výsluní a nevnímá kolem sebe absolutně nic.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

16 − 5 =