Vyhledat na webu

Jelen na stopě. Bunkry Andora Šándora do každé rodiny

Bunkry za relativně slušné peníze dostupné pro každého občana, takové jsou představy o důležité bezpečnostní výzvě zkušeného generála a bývalého šéfa vojenské rozvědky, bezpečnostního experta s mnohaletými zkušenostmi s bezpečnostní a válečnou tématikou. Jestli je to nešikovná komunikace nebo hloupost, ať si každý posoudí sám.

Podělte se o Modrého jelena

8 komentářů: “Jelen na stopě. Bunkry Andora Šándora do každé rodiny”

 1. Problém je, že p. Šándora si všeobecně všichni se vší vážností zařazujeme jako člověka kompetentního vyjadřovat se k bezpečnostním otázkám. Člověk si i řekl, že by tou výzvou možná naznačil větší nebezpečí aby nevznikala panika. Například. V podstatě si ze všech p. “bunkr” vystřelil.
  Co z toho vzešlo ? Už absolutní nedůvěra v jakékoliv autority. Bohužel.
  Tak to už je asi konec ! Zdravého rozumu.

 2. Pro člověka je těžké pochopit, proč tihle lidé mohou šířit paniku a rozdělovat společnost a lidé kteří si přejí ukončit tu válku jsou blokováni na seznam. cz i jinde. Ta válka nemusela být, kdyby USA neodmítly poskytnout Rusku bezpečnostní záruky o které žádalo. Za to že jsem tohle napsal na seznamu mne zablokovali. Jako důvod mi napsali trolling. Jak už někdo napsal, dělá to na mě dojem, že je to proxy válka západu s Ruskem. O jeho rozdrobení, oslebení a vykradení. Prostí lidé západu to třeba ani nepřežijí, ale s tím se počítá. Nemají na bunkry.

 3. Andora Šandora jsem si vážil. O jeho prodeji bunkrů bylo řečeno vše podstatné, proto bych si dovolil zmínit se o něčem jiném.
  Jisté pochybnosti o panu generálovi jsem začal mít, když jsem viděl, že jinak mluví v médiích hlavního proudu a jinak na tzv. alternativě.
  Touto prodejní akcí ovšem dosáhl naprostého dna, a je to škoda.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

čtyři × čtyři =